Výživa dětí

Dejme šanci našim dětem

Nadváha, obezita, ale i podvýživa či jiné problémy s výživou, jsou dnes bohužel fenoménem i mezi dětmi. Například statistika u nadváhy a obezity je neúprosná. Jen asi každé čtvrté dítě s těmito problémy má v dospělosti šanci mít normální váhu. A to je hlavní důvod, proč jsme připravili speciální program pro děti.

Péče, vedení a podpora

Naši výživoví specialisté jsou speciálně školeni, aby vás a vašeho potomka správně provedli celým programem Světa zdraví, na jehož konci je vytoužený výsledek. Vedení programu s dětmi je úplně jiné než ostatní služby, a tak klademe důraz na maximální míru porozumění a prakticky využitelné návody a doporučení.

Péče zdarma

Víme, že stravování dětí je ovlivněno zejména rodiči. Proto jsme připravili zvýhodněnou nabídku. Vstupte do jednoho z našich programů přímo vy, coby rodič – vašemu dítěti dáme celou péči zdarma, a to ve stejném rozsahu, jaký náleží i vám.

Základní diagnostika a konzultace

Abyste se mohli správně rozhodnout, potřebujete dostatek kvalitních informací. Celou řadu takových informací se dozvíte u nás během zhruba jedné hodiny. Přijďte se svým potomkem včas a dejte mu šanci na pevnější zdraví a lepší život.

Připravíme pro vás

Základní diagnostika složení organismu

Diagnostiku provádíme zásadně na profesionálních přístrojích Tanita, certifikovaných pro užití ve zdravotnictví. Zjistíme tak základní úroveň problému, který následně budete se svým dítětem řešit.

Odborná konzultace

Náš výživový specialista vyhodnotí výsledky měření a při následné konzultaci s vámi a vaším dítětem se pokusí najít optimální řešení tak, aby bylo atraktivní pro vaši dceru či syna, a zároveň, aby bylo únosné pro vás samotné.

Doporučení, možnosti řešení a jídelníček

Na závěr vám dáme vzorový jídelníček, ale hlavně získáte základní doporučení a možnosti a plán řešení. Pak už se musíte rozhodnout sami, i když zde je to velmi náročné, nerozhodujete přeci jen za sebe.

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

533 854
zhubnutých kilogramů
91
poraden
190
specialistů