Výživa při diabetu a pre-diabetu

Strava dělá zázraky

Cukrovka nebolí, ale může zabíjet. Právě v tom je největší nebezpečí tohoto onemocnění. Nepodceňujte svou situaci a přijďte se poradit o svém stravování do poradny Světa zdraví. Hladinu krevního cukru lze totiž významně ovlivnit jídlem a nápoji. Prožijte kvalitní život, i když vám do něj zasahuje cukrovka.

Jednodušší život

Speciálně sestavený program pro diabetiky a pre-diabetiky umožňuje našim výživovým specialistům sestavit stravovací plán tak, aby maximálně přispěl k udržování optimální hladiny cukru v krvi. Díky tomu budete mít každý den jednodušší.

Pravidelná péče a kontrola

Opakované konzultace a monitorování výsledků je u stravování diabetiků a pre-diabetiků absolutně klíčové. My jsme připraveni vám pomoci. Staneme se vaším průvodcem a dobrým rádcem na vaší životní cestě, kdy společně cukrovce pěkně zavaříme.

Základní diagnostika a konzultace

Přijďte se k nám podívat a zjistit základní informace. Budete překvapeni, jak moc se dá se stravou pracovat ve váš prospěch. Těšíme se na vás.

Připravíme pro vás

Základní diagnostika složení organismu

Diagnostiku provádíme zásadně na profesionálních přístrojích Tanita, certifikovaných pro užití ve zdravotnictví.

Odborná konzultace

Náš výživový specialista vyhodnotí výsledky měření a při následné konzultaci s vámi co nejlépe pochopí vaši situaci a potřeby.

Doporučení, možnosti řešení a jídelníček

Na závěr obdržíte vzorový jídelníček, ale hlavně získáte základní doporučení a možnosti, kterými lze pomoci zdravotnímu stavu.

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč.

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

0
zhubnutých kilogramů
poraden
specialistů