Výživa pro sportovce

O krok napřed před soupeřem

Žádné řeči! Sportovní výkon je až z 30 % ovlivněn výživovým plánem. Jestli jste opravdu sportovec, tak víc už vědět nepotřebujete. Přijďte za našimi výživovými specialisty, oni to s vámi již vyladí.

Speciální program pro sportovce

Organismus vystavovaný opakované sportovní zátěži vykazuje celou řadu specifik. Proto máme připravený speciální program, který pomáhá sportovcům k lepšímu výkonu i zdraví. Program pro sportovce zpracovávají pouze výživoví specialisté, kteří mají dostatečné zkušenosti a potřebné vzdělání.

Prémiové doplňky SUNKINS

U nás máte k dispozici prémiové potravní doplňky a potraviny od firmy SUNKINS, jichž jsme výhradním distributorem pro ČR. Výrobky této společnosti patří k naprosté špičce na trhu, kdy samotným výrobcem je garantována účinnost.

Základní diagnostika a konzultace

Tady startujeme. Zjistíme, jak na tom jste, co potřebujete, kde je vaše slabé místo. Analyzujeme základní údaje, které nám sdělíte, a navrhneme cestu dál.

Připravíme pro vás

Základní diagnostika složení organismu

Diagnostiku provádíme zásadně na profesionálních přístrojích Tanita, certifikovaných pro užití ve zdravotnictví. Přesné výsledky jsou absolutním základem k pochopení fungování organismu.

Odborná konzultace

Náš výživový specialista s odborností na sportovní výživu vyhodnotí výsledky měření a při následné konzultaci s vámi se pokusí najít body, které povedou k lepšímu pochopení vaší situace.

Doporučení, možnosti řešení

Získáte základní doporučení jak postupovat dále, ale kvůli tomu sportovci do Světa zdraví nechodí. V první řadě se dozvíte o našich dlouhodobých výživových programech a systému fungování naší metabolické diagnostiky KNT. Vy se pak rozhodnete, je-li to cesta pro vás.

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

533 854
zhubnutých kilogramů
91
poraden
190
specialistů