Základní diagnostika organismu

Když chcete najít řešení, musíte nejprve dokonale poznat problém. K tomu nám slouží základní diagnostika rozšířená o další možnosti vyšetření.

Hned při první návštěvě Světa zdraví zjistíte základní složení svého organismu:

  • množství svalů a kostí
  • objem tuku – podkožního i viscerálního (vnitřní tuk)
  • úroveň hydratace
  • metabolický věk, neboli na kolik se cítí vaše tělo
  • a v neposlední řadě i informaci o tom, jak byste měli výše uvedené hodnoty upravit

Věděli jste například, že 15 kg nadváhy vás může připravit i o 10 let života? K základní diagnostice využíváme profesionální přístroje Tanita, certifikované pro užití ve zdravotnictví. Tím je zajištěna vysoká přesnost měření, a hlavně v dlouhodobých programech tak dokážeme detailně monitorovat vaše pokroky.

Základní diagnostika a konzultace

Pokud jde o zdraví, nevyplatí se nic odkládat. Přijďte do jedné z našich poraden na základní diagnostiku a při následné konzultaci s naším výživovým specialistou se hned dozvíte, jaké máte možnosti.

Získáte

Základní diagnostika složení organismu

Diagnostiku provádíme zásadně na profesionálních přístrojích Tanita, certifikovaných pro užití ve zdravotnictví.

Odborná konzultace

Náš výživový specialista vyhodnotí výsledky měření a při následné konzultaci s vámi se pokusí najít řešení problémů, se kterými jste k nám přišli.

Doporučení, možnosti řešení a jídelníček

Na závěr obdržíte vzorový jídelníček, ale hlavně získáte základní doporučení a možnosti následného řešení vašeho zdraví a kondice. Pak už se musíte rozhodnout sami.

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

537 837
zhubnutých kilogramů
90
poraden
84
specialistů