Svět zdraví Třebíč

Otmarova 49

Zveme vás na naši pobočku, kde vás rádi seznámíme s tím, jak Svět zdraví funguje. Představíme vám unikátní metabolickou diagnostiku KNT od RNDr. Petra Fořta a budete-li mít zájem, rovnou provedeme základní diagnostiku organismu na certifikovaném přístroji Tanita. Uvidíte, že se vám u nás bude líbit.

Když vyplníte formulář níže, zatelefonujeme vám co nejdříve a domluvíme termín návštěvy, který vám bude vyhovovat. Nad vlastní zkušenost není, tak neváhejte a přijďte, těšíme se na vás.

Kontakt

Adresa:
Otmarova 49
67401 Třebíč

tel.: 778 760 020
E-mail: trebic@svet-zdravi.cz

Facebook

Objednejte se

Otevírací doba

pondělí 7:30-15:30
úterý 7:30-17:00
středa 8:30-18:00
čtvrtek 8:30-18:00
pátek 7:30-13:00

Fotogalerie - Poradna

Opravdové příběhy z naší poradny

Drahomíra Čápová

Začala jsem se cítit báječně

Když jsem byla malá a bylo mi asi půl roku, nemohla jsem dosáhnout váhy 6 kg. A proto mě nemohli vzít na operaci, kterou jsem jako dítě měla podstoupit. Když mi bylo asi 8 roků, tak jsem začala být silnější. A pak už se to se mnou táhlo. Když jsem se dostala přes 100 kg, začala jsem to řešit Byla jsem z toho nešťastná. Ve 20 let už jsem měla 105 kilo. Jeden večer mě...

Má specialistka

Vilma Krutišová

-31 kg
6  měsíců
Více

Andrea Švecová

Za 6 měsíců jsem zhubla 15 kg.

Od malička jsem byla "kus ženské". Po druhé mateřské se ze mě stal "golemek", jak můžete vidět na fotografii. O výživě jsem teoreticky věděla vše, ale v praxi to vázlo. Věděla jsem, že sama to nezvládnu a tak jsem se, na radu mámy, vypravila do SVĚTA ZDRAVÍ. Zpočátku jsem se bála, že budu mít hlad, ale to se nepotvrdilo. Přestože mi dlouho trvalo, než jsem ke stravě přidala pohyb, má váha...

-19 kg
6  měsíců
Více

Miloslava Kotrbová

Měla jsem z toho obavy, ale jsem velice spokojená.

Jmenuji se Miloslava Kotrbová a je mi 51 let. Odmala jsem byla vždycky oplácaná. Postupně jsem pomalu přibírala na váze a moc to neřešila. Zarazila mě až ručička na hodnotě 102kg. Hrůza. Při vyšetření mi moje lékařka oznámila, že mám stopy cukru v krvi. To mě opravdu vyděsilo. Mám vysoký krevní tlak a ještě tohle. Věděla jsem, že musím zhubnout. A také to, že to sama...

-13 kg
6  měsíců
Více

Vladimíra Kratochvílová

Rozhodla jsem se, že musím stůj co stůj zhubnout.

V říjnu 2015 jsem se rozhodla, že musím stůj co stůj zhubnout. Po hledání na internetu jsem se rozhodla pro Svět zdraví v Třebíči. Hned na první konzultaci a váze 95kg jsem se rozhodla a šla do toho. I když jsem během půl roku vystřídala 3 specialistky,    zhubla jsem 10kg   a byla jsem se všemi spokojená. Pevně věřím, že to půjde ještě trochu dolů a váhu si budu držet.

-10 kg
6  měsíců
Více
Všechny příběhy

Základní diagnostika a konzultace

I dlouhá cesta musí začít prvním krokem. Zjistěte svůj aktuální stav díky základní diagnostice na přístroji Tanita, certifikovaném pro užití ve zdravotnictví a následně zkonzultujte výsledky s naším výživovým specialistou. Návštěva trvá 45 - 60 minut a stojí 200 Kč.

Připravíme pro vás

Základní diagnostika Základní diagnostika organismu
Odborná konzultace Odborná konzultace
Vzorový jídelníček Vzorový jídelníček
Motivace Doporučení, možnosti řešení

Svým službám věříme. Naším cílem je skutečně pomoci. Proto si troufáme nabídnout stoprocentní garanci spokojenosti.

Pokud ne, vrátíme vám peníze!

100% garance

Objednejte se

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Odbornost a kvalita je na 1. místě

RNDr. Petr Fořt, CSc.

Vývoj metabolické diagnostiky KNT
Vedoucí oddělení pro biochemické vyšetření krve

“Vše co sníme musí projít trávicím traktem. Strava přitom obsahuje nejen základní makro a mikro živiny, ale také stovky dalších látek, které mohou být pro náš organismus prospěšné nebo naopak. Proto nic není tak důležité jako výživa.”

MUDr. Ondřej Nývlt

Předseda Vědecko-lékařské rady
Vedoucí Akademie Světa zdraví

“Jako lékař anesteziolog jsem přesvědčen, že výživa je skutečným klíčem ke zdraví. Když náš organismus dostane vše co potřebuje, poradí si s řadou problémů sám.”

Ing. Monika Bartolomějová

Projektový manažer pro rozvoj a výzkum

"Rozvoj a výzkum jsou základními podmínkami pokroku, který se dotýká všech oblastí včetně výživy. V posledních letech se oblast výživy rozvíjí velice rychle a dynamicky. Pro trvalé zachování kvality je potřeba tyto trendy neustále sledovat, rozvíjet a uplatňovat v praxi."

Více o Vědecko-lékařské radě

Svět zdraví v číslech

419 558
zhubnutých kilogramů
92
poraden
220
specialistů