Svět zdraví Uherský Brod

Předbranská 415

Zveme vás na naši pobočku, kde vás rádi seznámíme s tím, jak Svět zdraví funguje. Představíme vám unikátní metabolickou diagnostiku KNT od RNDr. Petra Fořta a budete-li mít zájem, rovnou provedeme základní diagnostiku organismu na certifikovaném přístroji Tanita. Uvidíte, že se vám u nás bude líbit.

Když vyplníte formulář níže, zatelefonujeme vám co nejdříve a domluvíme termín návštěvy, který vám bude vyhovovat. Nad vlastní zkušenost není, tak neváhejte a přijďte, těšíme se na vás.

Kontakt

Adresa:
Předbranská 415
30 m od železničního přejezdu
68801 Uherský Brod

tel.: 737 077 011
E-mail: uhersky.brod@svet-zdravi.cz

Objednejte se

Otevírací doba

pondělí 7:30-16:00
úterý 7:30-16:00
středa 7:30-14:30
čtvrtek 7:30-14:30
pátek 8:00-12:00
Jak se k nám dostanete?

Fotogalerie - Poradna

Opravdové příběhy z naší poradny

Ivana Křížková

Mám ze sebe radost a jsem spokojená.

Vážená paní Štajnochová,   děkuji za spolupráci -   mám ze sebe radost a jsem spokojená.     Děkuji za Vaše vedení během tříměsíčního programu u Vás - bylo nenásilné, doporučení byla zcela jasná. Pokud bych měla  vyzdvihnout v čem vidím  pro mě největší přínos -  znám doporučené a nevhodné potraviny konkrétně pro mou osobu (to byl ...

-4 kg
Více

Jana Nedomová

…sladkostmi proti stresu jsem si způsobila nadváhu…

Dobrý den, jmenuji se Jana Nedomová. Úvodem bych chtěla poděkovat specialistce na zdravou výživu slečně Ing. Kateřině Štajnochové. Chci poděkovat za nakopnutí po XXX letech na správnou cestu zdravého životního stylu. Vůbec nechápu, jak jsem mohla dopustit, aby mi nabylo tolik nadbytečných kil. Dříve jsem se stravovala v rámci možností zdravě a pohyb mi také nechyběl. Následně jsem se provdala,...

-22 kg
Více
Všechny příběhy

Základní diagnostika a konzultace

I dlouhá cesta musí začít prvním krokem. Zjistěte svůj aktuální stav díky základní diagnostice na přístroji Tanita, certifikovaném pro užití ve zdravotnictví a následně zkonzultujte výsledky s naším výživovým specialistou. Návštěva trvá 45 - 60 minut a stojí 200 Kč.

Připravíme pro vás

Základní diagnostika Základní diagnostika organismu
Odborná konzultace Odborná konzultace
Vzorový jídelníček Vzorový výživový plán
Motivace Doporučení, možnosti řešení

Svým službám věříme. Naším cílem je skutečně pomoci. Proto si troufáme nabídnout stoprocentní garanci spokojenosti.

Pokud ne, vrátíme vám peníze!

100% garance

Objednejte se

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Odbornost a kvalita je na 1. místě

RNDr. Petr Fořt, CSc.

Vývoj metabolické diagnostiky KNT
Vedoucí oddělení pro biochemické vyšetření krve

“Vše co sníme musí projít trávicím traktem. Strava přitom obsahuje nejen základní makro a mikro živiny, ale také stovky dalších látek, které mohou být pro náš organismus prospěšné nebo naopak. Proto nic není tak důležité jako výživa.”

MUDr. Ondřej Nývlt

Předseda Vědecko-lékařské rady
Vedoucí Akademie Světa zdraví

“Jako lékař anesteziolog jsem přesvědčen, že výživa je skutečným klíčem ke zdraví. Když náš organismus dostane vše co potřebuje, poradí si s řadou problémů sám.”

Ing. Monika Bartolomějová

Projektový manažer pro rozvoj a výzkum

"Rozvoj a výzkum jsou základními podmínkami pokroku, který se dotýká všech oblastí včetně výživy. V posledních letech se oblast výživy rozvíjí velice rychle a dynamicky. Pro trvalé zachování kvality je potřeba tyto trendy neustále sledovat, rozvíjet a uplatňovat v praxi."

Více o Vědecko-lékařské radě

Svět zdraví v číslech

523 963
zhubnutých kilogramů
93
poraden
196
specialistů