Svět zdraví Valašské Meziříčí

Králova 1283

Zveme vás na naši pobočku, kde vás rádi seznámíme s tím, jak Svět zdraví funguje. Představíme vám unikátní metabolickou diagnostiku KNT od RNDr. Petra Fořta a budete-li mít zájem, rovnou provedeme základní diagnostiku organismu na certifikovaném přístroji Tanita. Uvidíte, že se vám u nás bude líbit.

Když vyplníte formulář níže, zatelefonujeme vám co nejdříve a domluvíme termín návštěvy, který vám bude vyhovovat. Nad vlastní zkušenost není, tak neváhejte a přijďte, těšíme se na vás.

Kontakt

Adresa:
Králova 1283
Valašské Meziříčí
75701 Valašské Meziříčí

tel.: 773 794 298
E-mail: valasske.mezirici@svet-zdravi.cz

Objednejte se

Otevírací doba

pondělí 8:30 - 17:00
úterý 8:30 - 17:00
středa 8:30 - 17:00
čtvrtek 8:30 - 17:00
pátek dle objednání

Fotogalerie - Poradna

Opravdové příběhy z naší poradny

Marcela Barošová

Tak už na nic nečekejte a běžte do toho.

Můj příběh. Začalo to návratem ze zasloužené letní dovolené v září 2016. Už tam jsem nebyla ve své kůži, cítila jsem změny, které potkávají ženy v tomto věku. I když jsem si je nepřipouštěla, občas mě zradilo zrcadlo při pohledu na sebe samu. A to nejen po tělesné stránce, ale viděla jsem v zrcadle unavenou a vyčerpanou ženu s přibývajícími kily a vráskami. Když jsem si...

Má specialistka

Hana Králová

-1 kg
3  měsíce
Více

Alena Knápková

Za půl roku mám 9 kilo dole.

Již jako dítě jsem byla "oplácaná". V pubertě mi moje váha začala vadit a proto jsem zhubla. Nikdy jsem nebyla muší váha, ale nebylo to ani nějak markantní. Po čtyřicítce už jsem šla s váhou jen a jen nahoru. Ráda totiž mlsám. Čím více šla kila nahoru, tím jsem byla pohodlnější. Samozřejmě, že mám za sebou spoustu diet, které mi dlouho nevydržely. Jo-jo efekt fungoval i u mě. Až v...

Má specialistka

Hana Králová

-9 kg
6  měsíců
Více

Eliška Jančová

Výsledek je pro mě velmi dobrý. Cítím se svěžejší a přitažlivější pro manžela. Pravidelná strava se stala součástí mého životního stylu.

Za otevření pobočky ve městě kde pracuji, jsem byla moc ráda, protože jsem se dlouho rozhodovala oslovit nějaké poradce v okolí a dojíždění do jiného města se mi nezamlouvalo. Chtěla jsem se cítit dobře a líbit se manželovi i dceři. Tak jsem do toho šla. Postavila jsem se na váhu ve Světě zdraví a už nebyla cesta zpět :-). Nevěřila jsem, že dokážu dodržet všechny pokyny, které jsem...

Má specialistka

Hana Králová

-3 kg
6  měsíců
Více

Jarmila Veselá

„Se Světem zdraví mě život mnohem více baví“

Dnes už „neprofrčím“ kolem budovy Světa zdraví ve Valašském Meziříčí, aniž bych si v duchu nezanotovala větu „Se Světem zdraví mě život mnohem více baví“. Opravdu nepřeháním. Pod vedením výživové specialistky Hanky Králové se z vás totiž opět stává „princezna“, kterou jste kdysi byla. Slečna Hanka umí lidi léčit nejen na těle, ale také na duši. Vím, o čem mluvím. Do Světa zdraví mě...

Má specialistka

Hana Králová

-2 kg
3  měsíce
Více
Všechny příběhy

Odbornost a kvalita je na 1. místě

RNDr. Petr Fořt, CSc.

Vývoj metabolické diagnostiky KNT
Vedoucí oddělení pro biochemické vyšetření krve

“Vše co sníme musí projít trávicím traktem. Strava přitom obsahuje nejen základní makro a mikro živiny, ale také stovky dalších látek, které mohou být pro náš organismus prospěšné nebo naopak. Proto nic není tak důležité jako výživa.”

MUDr. Ondřej Nývlt

Předseda Vědecko-lékařské rady
Vedoucí Akademie Světa zdraví

“Jako lékař anesteziolog jsem přesvědčen, že výživa je skutečným klíčem ke zdraví. Když náš organismus dostane vše co potřebuje, poradí si s řadou problémů sám.”

Ing. Monika Bartolomějová

Projektový manažer pro rozvoj a výzkum

"Rozvoj a výzkum jsou základními podmínkami pokroku, který se dotýká všech oblastí včetně výživy. V posledních letech se oblast výživy rozvíjí velice rychle a dynamicky. Pro trvalé zachování kvality je potřeba tyto trendy neustále sledovat, rozvíjet a uplatňovat v praxi."

Více o Vědecko-lékařské radě

Svět zdraví v číslech

350 440
zhubnutých kilogramů
85
poraden
197
specialistů