Alena Kailová

20 kg pro mě byl nepředstavitelný úkol.

před

po

20 kg pro mě byl nepředstavitelný úkol.

Můj celoživotní  boj s nadváhou jsem vzdala asi před deseti lety.  S přibývajícími roky jsem si začala zdůvodňovat, proč už to nejde (věk, přechod, rodinná dispozice atd.). 

Jenže vyvstal problém – nutnost operace žil a lékařem nařízené snížení  hmotnosti  o 20 kg. V první chvíli jsem si myslela, že se s panem doktorem vidíme naposled.  20 kg pro mě byl nepředstavitelný úkol.

Náhodou jsem u kadeřnice zaslechla hovor o „Světě zdraví“ a začala jsem se o tuto instituci zajímat. Objednala jsem se na pobočku v Hradci Králové,  byla to moje poslední naděje.

Vstupní vyšetření, osobní pohovor  v přátelském duchu a odborně nastavený jídelníček, to byl začátek.  Následovalo seznamování  s potravinami, které jsem dříve neznala, změna stravovacích návyků. Všemu jsem se učila s radostí, protože výsledky se brzy dostavily.

Za pět měsíců se mi podařilo za podpory mojí poradkyně p. ing.  Ireny Lukášové snížit hmotnost  o 17 kg a věřím, že to není konečná cifra.

Děkuji všem  ve „Světě zdraví“ za odbornou pomoc a podporu.

Alena Kailová, 62 let

Tabulka výsledků

Alena Kailová

Věk: 67
Výška: 160 cm
-16.8 kg
před po
Hmotnost 107.5 kg 90.7 kg
Obvod pasu 123 cm 105 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Petra Pachovská

Abych shodila kila nabraná v těhotenství, začala jsem zase běhat. Ale nepomáhalo to

Můj příběh je jednoduchý. V 35 letech jsem se konečně stala maminkou. Těhotenství jsem si užila a přibrala 16 kilogramů. Začala...

-8 kg
Poradna
Svět zdraví Pardubice

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

512 831
zhubnutých kilogramů
92
poraden
201
specialistů