Alena Kailová

20 kg pro mě byl nepředstavitelný úkol.

před

po

20 kg pro mě byl nepředstavitelný úkol.

Můj celoživotní  boj s nadváhou jsem vzdala asi před deseti lety.  S přibývajícími roky jsem si začala zdůvodňovat, proč už to nejde (věk, přechod, rodinná dispozice atd.). 

Jenže vyvstal problém – nutnost operace žil a lékařem nařízené snížení  hmotnosti  o 20 kg. V první chvíli jsem si myslela, že se s panem doktorem vidíme naposled.  20 kg pro mě byl nepředstavitelný úkol.

Náhodou jsem u kadeřnice zaslechla hovor o „Světě zdraví“ a začala jsem se o tuto instituci zajímat. Objednala jsem se na pobočku v Hradci Králové,  byla to moje poslední naděje.

Vstupní vyšetření, osobní pohovor  v přátelském duchu a odborně nastavený jídelníček, to byl začátek.  Následovalo seznamování  s potravinami, které jsem dříve neznala, změna stravovacích návyků. Všemu jsem se učila s radostí, protože výsledky se brzy dostavily.

Za pět měsíců se mi podařilo za podpory mojí poradkyně p. ing.  Ireny Lukášové snížit hmotnost  o 17 kg a věřím, že to není konečná cifra.

Děkuji všem  ve „Světě zdraví“ za odbornou pomoc a podporu.

Alena Kailová, 62 let

Tabulka výsledků

Alena Kailová

Věk: 67
Výška: 160 cm
-16.8 kg
před po
Hmotnost 107.5 kg 90.7 kg
Obvod pasu 123 cm 105 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Ludmila Fořterová

Během jednoho roku 21 kg dolů

Zbavit se nadváhy jsem se rozhodla na počátku r. 2015. Přiměly mě k tomu zdravotní potíže /vysoký krevní tlak, otoky nohou, zadýchávání se při...

-22 kg
Poradna
Svět zdraví Havířov

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

483 599
zhubnutých kilogramů
92
poraden
200
specialistů