Jan Podoba

20kilový pytel, který jsem nosil navíc, je pryč

před

po

20kilový pytel, který jsem nosil navíc, je pryč

Přijít někdy k něčemu jak slepej k houslím je vážně legrace. To si tak přijedete domů ze zaměstnání a vysmátá rodina v obýváku vám oznámí, že vás objednali kamsi na změření hmotnosti a tuku v těle, abych si tam zavolal. Upřímně jsem to nikdy moc neřešil. Pohybu v práci mám dost, při sportech také, ale špatnými stravovacími návyky se člověku povedlo za 7 let nabrat skoro 30 kilo, což je docela výkon.

Děkuji poradkyni Kateřině

Moc jsem nevěděl, co od toho čekat. Ale když Vám po úvodním změření hodnot vpodstatě sdělí výsledky to, že jste zralej pomalu jít do penálu, tak jsem se rozhodl, že to zkusím s programem na půl roku změnit. Jsem z podstaty flegmatik a lajdák, takže děkuji poradkyni Kateřině, že nade mnou držela takzvaně pomyslnou hůl. Začal jsem jíst podle předepsaného jídelníčku. Po sdělení mých týdenních aktivit jsem nemusel přidávat žádný pohyb navíc, než co jsem do té doby měl.

20 kg je pryč za půl roku

A světě div se, za půl roku zmizel 20kilový pytel, který jsem nosil navíc. Moc jsem tomu nedával velkou váhu, ale faktem je, když si vzpomenu na loňský rok, tak mám daleko víc energie i se mi lépe pohybuje při sportu. Vzhledem ke spokojenosti jsem se rozhodl, že do Světa zdraví občas zabrousím na namátkovou kontrolu, abych měl stále přehled o tom, jak na tom moje tělo je. Díky dík. Díky Vám.

Jan Podoba

Jan Podoba

Věk: 29
Výška: 190 cm
-21.8 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 129.4 kg 107.6 kg
Obvod pasu 115 cm 104 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Veronika Fichtnerová

Vím, že jsem na správné cestě a do cíle dojdu.

Jmenuji se Veronika, je mi 31 let a mám dvě malé děti, 8 a 5 let, v současné době žiji ve Velkých Hamrech. Proč jsem šla do Světa zdraví? Už jsem...

-6 kg
Poradna
Svět zdraví Jablonec nad Nisou

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

526 212
zhubnutých kilogramů
91
poraden
194
specialistů