Marcela Kočí

A jak to vlastně začalo?

před

po

A jak to vlastně začalo?

Pomalu a plíživě. Pomalu a plíživě se začal usazovat tuk v oblasti mého břicha, až obvod v centimetrech dosáhl téměř 90 cm.

Po zhlédnutí fotek z dovolené, kdy vidíte obepnuté triko přes pneumatiky, jsem se rozhodla vážně něco udělat. Jsem odpůrce drastických diet, některé jsou opravdu nesmyslné, takže jsem každou volnou chvíli brouzdala po internetu hledajíc nějaké opravdu účinné metody.

Moje představa ideální únosné hranice váhy byla 60 kg ze současných téměř 64 kg a dostat se pod 80 cm v pase.

Brouzdám si internetem a facebookem, když mi vyskočil odkaz na Svět zdraví. Letmo jsem jej přečetla a nic. Pak asi za měsíc mi opět začala vrtat v hlavě moje váha a centimetry a stránky jsem vyhledala znovu, pročetla už důkladněji a hned se objednala. Řekla jsem si, že 200 Kč za vstupní konzultaci není moc a třeba mě přístup a metoda opravdu osloví. Zanedlouho se mi ozvala asistentka z pobočky a dala mi termín návštěvy.

A víte co? Opravdu mě přístup a metoda oslovila, ale hlavně, co mé rozhodnutí jít do toho ovlivnilo? To byl můj metabolismus 60leté ženy. Okamžitě mi projela myšlenka v hlavě, že přece nebudu už teď tak stará uvnitř, když navenek to ještě vypadá dobře. Pak mi projela další myšlenka, a to ohledně zdraví – nechci trávit svůj důchodový věk po nemocnicích jako moji rodiče, protože ti se opravdu zdravě nestravují.

Návrh výživové poradkyně na 3měsíční program mi přišel přijatelný, a tak jsem do toho šla.

A šla jsem odhodlaně. Ze začátku jsem sice bojovala sama se sebou, chutě na sladké a podobné, jsou opravdu hodně silné, ale když se po měsíci začala váha hýbat směrem dolů, centimetry v pase i přes boky také, tak jsem si říkala, že metoda opravdu funguje a já se cítím super a chutě na sladké byly ty tam. Je pravda, že je to náročné na sestavování jídla na celý den, nákup potravin, musíte více přemýšlet, ale postupem času si zvyknete a jde to snadno, najdete si svůj obchod se zdravými potravinami a máte vyhráno.

 

Moje váha je nyní 60 kg, centimetry v pase a přes boky také ubyly a já budu samozřejmě pokračovat dál ve zdravé životosprávě, abych si vše udržela, byla dlouho zdravá a cítila se skvěle.

 

Tímto přijměte mé poděkování celému týmu Světa zdraví a hlavně pobočce v Litoměřicích za vždy příjemný a povzbuzující přístup.

Tabulka výsledků

Marcela Kočí

Věk: 53
Výška: 160 cm
-3.3 kg
3 měsíců
před po
Hmotnost 64.5 kg 61.2 kg
Obvod pasu 89 cm 84 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Šárka Peterková

Začněte teď, ne až po Vánocích, Velikonocích, oslavě. Stačí pevná vůle, pohodlné boty a odhodlání změnit sám sebe. Žádné výmluvy na nedostatek času nebo špatnou kondici.

Vám všem, kteří jste se rozhodli, tak jako já, udělat něco dobrého pro sebe a svoje zdraví. Začněte hned teď, ne až po Novém roce, Vánocích,...

-8 kg
Poradna
Svět zdraví Tábor

Vývoj výsledků

Hmotnost Tuk Voda Viscerální tuk Obvod pasu Obvod boků
64.5 kg 35.7% 44.7% 7 89.0 cm 96.0 cm
63.4 kg 35.2% 44.8% 7 87.0 cm 95.0 cm
63.1 kg 34.6% 45.2% 7 87.0 cm 94.0 cm
61.4 kg 32.8% 46.4% 6 87.0 cm 90.0 cm
61.2 kg 33.1% 46.2% 6 84.0 cm 91.0 cm

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

447 872
zhubnutých kilogramů
94
poraden
220
specialistů