Magdaléna Novotná

Absolvovala jsem půlroční program, ale z rad a znalostí, co jsem ve Světě zdraví získala, budu čerpat celý život

před

po

Absolvovala jsem půlroční program, ale z rad a znalostí, co jsem ve Světě zdraví získala, budu čerpat celý život

Jmenuji se Magdaléna Novotná a celý život se aktivně věnuji sportu. V pubertě se má váha začala rapidně zvedat a to ze 70 kg na 115 kg. Je to zhruba pět let co jsem se začala aktivně snažit o to být zdravá a fit. 

Do Světa zdraví jsem zavítala po velice motivační změně mého trenéra a díky všem testům jsme mimo jiné přišli na hormonální problém, který mému snažení nijak nepomáhal. 

Mojí motivací je zdraví. Celý program není jednoduchý, dělám v gastronomii, kde si hlídat pravidelné porce je opravdu výzva.  Nedílnou součástí shazování byl sport, který dělám s radostí a i tady sleduji skvělé výsledky oproti dřívějšku. 

Ačkoliv jsem nebyla úplně stoprocentní, výsledky se dostavily. Velice pozitivně hodnotím pravidelné návštěvy, na které jsem se těšila a tímto bych chtěla poděkovat Kamile Novotné, za její přístup a profesionalitu, která mě motivovala.

Absolvovala jsem půlroční program, ale z rad a znalostí, co jsem zde získala, budu čerpat celý život.

 

Krom redukce mé váhy mi Svět zdraví pomohl uvědomit si, jak je důležité se o sebe starat, odpočívat a udržovat se v psychické pohodě.

 

 Zbývá mi posledních pár přebytečných kil a nepochybuji o tom, že s nimi zatočím. 

Magdaléna Novotná

Věk: 29
Výška: 173 cm
-9.3 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 86.6 kg 77.3 kg
Obvod pasu 93 cm 79 cm

Další příběh

před

po

Ludmila Fořterová

Během jednoho roku 21 kg dolů

Zbavit se nadváhy jsem se rozhodla na počátku r. 2015. Přiměly mě k tomu zdravotní potíže /vysoký krevní tlak, otoky nohou, zadýchávání se při...

-22 kg
Poradna
Svět zdraví Havířov

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

523 963
zhubnutých kilogramů
93
poraden
196
specialistů