Pavel Smíšek

Až na potřetí jsem do toho šel

před

po

Až na potřetí jsem do toho šel

Na jaře 2016 jsem navštívil Svět zdraví poprvé. Nechal jsem si změřit své parametry, podumal a rozhodl se „dělat něco se sebou“ vlastními silami. Bez výrazného úspěchu. Takový pokus s obdobným výsledkem jsem udělal i v roce 2017. To už jsem měl na svých 182 cm vojenské míry 98,4 kg a v říjnu 2018 jsem se při kontrolní návštěvě rozhodl zakoupit celý půlroční program.

Upravil jsem "krmné dávky"

Vyděsil mne totiž metabolický věk a při nastupující šedesátce jsem si uvědomil, že věk nezastavím, ale snad bych ho mohl zdravou výživou vylepšit. Pod vedením paní Henychové a s radikální úpravou krmné dávky- jak říkáme my veterináři – jsem dosáhl lepších ukazatelů. Pečlivá evidence, pomocí šikovné aplikace v mobilu, mne donutila nad jídlem více přemýšlet a sledovat složení jídla. Znatelně jsem navýšil podíl zeleniny a vlákniny, de facto kromě rýže vysadil přílohy a úplně zavrhnul pšenici. A bylo to znát, jak na váze, dostal jsem se na 90 kg, zmenšil se i objem v bocích a v pase. Subjektivně jsem zmenšil svoji „cejchu“ a podbradek, netahal jsem se s váhou a psychicky se cítil lépe. Nevěnoval jsem se však každodenně tělesným aktivitám, v této oblasti mám stále ještě rezervy.

Ještě pokračuji

Celý program jsem zakončil v květnu 2018. Poté mne bohužel postihly mírné zdravotní problémy, jedním z projevů bylo i nechutenství a tak jsem ze svých požadavků slevil, což se na mé váze nepatrně projevilo. I to je důvod, proč se na cestu, kterou mne prováděla a bude provádět paní Petra Henychová, vracím. S její empatií a odbornou erudicí, kterou dokážu jako veterinární lékař posoudit, věřím, že se opět budu cítit lépe při  každodenních aktivitách i při letmém pohledu do zrcadla.

6 měsíců

Má specialistka


Další příběh

před

po

Zuzana Rejmanová

Přestala jsem se trápit dietami. Prostě jinak jím, jinak žiju

S nadváhou jsem se začala potýkat až tak na přelomu dospělosti. Mnohokrát jsem zkoušela různé diety. Podařilo se mi něco shodit, ale po...

-20 kg
Poradna
Svět zdraví Jičín

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

523 963
zhubnutých kilogramů
93
poraden
196
specialistů