Dagmar Husáková

Až na prahu padesátky jsem poznala ten pocit, kdy jsem opravdu spokojená sama se sebou

před

po

Až na prahu padesátky jsem poznala ten pocit, kdy jsem opravdu spokojená sama se sebou

...tak jsem konečně tam, kde jsem chtěla být! :) Ale vezmu to od začátku...

Trvalo mi rok, než jsem se rozhoupala

Jako většina žen, tak i já jsem měla pár pokusů o zhubnutí. Ale nikdy jsem pořádně nevěděla, jak na to. Vždy se mi váha vrátila na tu původní a z toho jsem byla trochu rozladěná. Přála jsem si "jít někam" na celkové vyšetření, aby mi odborník řekl, jak se správně stravovat a aby to bylo "přímo na tělo". Nějakou dobu jsem nevěděla, kam se obrátit. Až jednou jsem v novinách našla inzerát, kde Svět zdraví nabízel analýzu těla a výživový plán na míru. Ihned mě to oslovilo. Ale trvalo asi ještě rok, než jsem se odhodlala zavolat a objednat se.

Dostala jsem rady k nezaplacení

Nejdříve se mnou vyplnili dotazník, změřili si mě a došla jsem si na krev (biochemický rozbor). Ze všech těchto ukazatelů mi sestavili výživový plán, který je úžasný. Obsahuje potraviny, kterých bych se měla vyvarovat a které bych naopak měla používat. Dozvěděla jsem se, jakou tepovou frekvenci bych měla při cvičení správně mít, jak moje tělo spaluje a plno zajímavých věcí. Ráda jsem se tomu všemu podřídila a podle pokynů jsem to dodržovala a vyplatilo se.

Začalo mi být volnější oblečení

Asi po 14 dnech jsem na sobě začala cítit změnu, protože mi začalo být volnější oblečení. Šlo to vše pomalu, ale jistě. A to je asi to nejdůležitější - nečekat, že zhubnete 5 kg za měsíc. Tady jsem hubla asi 250 g týdně a cítila jsem se velice dobře. Nehladověla jsem, ani jsem se nepřejídala. Jedla jsem pravidelně 5x denně a ono to šlo samo. K tomu všemu jsem začala cvičit a moc mě to baví.

Až na prahu padesátky jsem poznala ten pocit, kdy jsem opravdu spokojená sama se sebou

Zvýšilo se mi sebevědomí, zaměřila jsem se víc na sebe a jsem vyrovnanější. A tohle všechno jsem dokázala s pomocí výživové poradkyně, kterou jsem navštěvovala každých 14 dní po dobu 6 měsíců. Vždy jsem se dozvěděla něco nového a upřímně se radovala z mých úspěchů. 

Co říct na závěr? Ve Světě zdraví vám ukážou, jak žít zdravě a v pohodě bez drastických diet. Opravdu to funguje! Jsem moc ráda, že jsem do toho šla, protože investice do sebe (i ta finanční) mi zkrášlila život.

Děkuju moc Světu zdraví!

Dagmar Husáková

Věk: 51
Výška: 162 cm
-5.7 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 68.4 kg 62.7 kg
Obvod pasu 92 cm 84 cm

Další příběh

před

po

Anna Tesařová

Tesařová Anna

Jmenuji se Anna Tesařová, je mi 42 let a pracuji jako zdravotní sestra v nemocnici. S nadváhou se potýkám již mnoho let, prakticky od...

-10 kg
Poradna
Svět zdraví Žďár nad Sázavou

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

0
zhubnutých kilogramů
poraden
specialistů