Jana Drahošová

Během jednoho roku jsem zhubla 10 kg.

před

po

Během jednoho roku jsem zhubla 10 kg.

Jmenuji se Jana D. Vzhledem k mé životosprávě a životnímu stylu se mi postupně zhoršovaly krevní výsledky, kvůli nimž jsem docházela do metabolické poradny, zvyšoval se mi krevní tlak a samozřejmě pomalu se zvyšovala i tělesná hmotnost. 
 
Změnila jsem postoj k životnímu stylu
 
V roce 2017 jsem navštívila poradnu Světa zdraví. S jejich pomocí jsem upravila jídelníček a změnila postoj k životnímu stylu. Během jednoho roku jsem zhubla 10 kg, krevní tlak je v normě a z metabolické poradny jsem byla, pro normální hodnoty krevních testů, vyřazena.

Jana Drahošová

Věk: 58
Výška: 168 cm
-10.2 kg
12 měsíců
před po
Hmotnost 89.7 kg 79.5 kg
Obvod pasu 105 cm 95 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Jana Gregorová

Musím Světu zdraví moc poděkovat a Vám všem povědět,že se to vyplatilo.

Ahojky lidi. Jmenuji se Jana a je mi 38 let. Jsem vdaná 20 let a mám jednoho syna. V mládí jsem vždycky byla celkem štíhlá holka až na to, že mám...

-9 kg
Poradna
Svět zdraví Kolín

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

533 086
zhubnutých kilogramů
91
poraden
190
specialistů