Růžena Velátová

Během jednoho roku se mi podařilo snížit hmotnost o 23 kg.

před

po

Během jednoho roku se mi podařilo snížit hmotnost o 23 kg.

Již od dětských let jsem trpěla nadváhou. V dorosteneckém věku se mi sice podařilo hmotnost zkoordinovat a dosažené výsledky si udržet, ale po dětech nějaké kilogramy zůstaly a s přibývajícím věkem postupně narůstaly. Držela jsem sice (tu s menším, tu s větším úspěchem) různé diety, ale jejich efekt byl krátkodobý a některé dokonce zdraví škodlivé. Měla jsem pocit, že jím stále méně a přitom nehubnu. Nakonec jsem rezignovala. Objevily se však zdravotní potíže, které mě donutily se situací začít znovu zabývat. Také syn, který s hmotností neměl v dětství a v dospívání žádné problémy, postupně vlivem nepravidelného a nezdravého stravování okořeněného stresem značně přibral. Dospěli jsme tak k úctyhodé váze 105,5 kg a 129 kg. K řešení našeho probému přispěchala snacha, která na internetu koncem prosince 2014 "objevila" Svět zdaví, který jsme od ledna 2015 začali navštěvovat.

Byli jsme mile překvapeni, že se nejedná o žádnou dietu ve smyslu hladovění, ale o změnu životního stylu, která v sobě zahrnuje především pravidelnost, výběr správných potravin a pohybovou aktivitu. Mám-li mluvit za sebe, pravidelnost a vytváření jídelníčku mi brzy "přešly do krve".

 

Rezervy mám určitě v pohybových aktivitách, ale i tak se mi podařilo během jednoho roku snížit svoji hmotnost o zhruba 23 kg.

 

Ve způsobu stravování budu nadále pokračovat a mým dalším cílem bude větší zpevnění těla. 

 

I syn hodlá pokračovat ve změně životního stylu. Podařilo se mu v průběhu jednoho roku zbavit se téměř 15 kg.

 

Nejvíce "bojuje" se stresem a pravidelností.

Oba bychom chtěli poděkovat našim diplomovaným specialistům Pavlovi Pávovi a Václavě Freibergové, kteří nás na naší cestě provázeli a přispívali odbornými radami, dohledem a psychickou pomocí. Cítíme se s nimi dobře nejen jako s odborníky, ale i jako s lidmi.

Tabulka výsledků

Růžena Velátová

Věk: 63
Výška: 170 cm
-22.6 kg
před po
Hmotnost 105.5 kg 82.9 kg
Obvod pasu 115 cm 98 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Vladimíra Kratochvílová

Rozhodla jsem se, že musím stůj co stůj zhubnout.

V říjnu 2015 jsem se rozhodla, že musím stůj co stůj zhubnout. Po hledání na internetu jsem se rozhodla pro Svět zdraví v Třebíči. Hned na první...

-10 kg
Poradna
Svět zdraví Třebíč

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

519 080
zhubnutých kilogramů
93
poraden
202
specialistů