Jitka Tužilová

Během tří měsíců jsem snížila váhu o 11kg

před

po

Během tří měsíců jsem snížila váhu o 11kg

Mohu zodpovědně říci, že jsem měla v podstatě všechno. Podporu rodiny, dostatek pohybu, povědomí o složení stravy, jsem nekuřák. Ve svém věku jsem měla i mírnou nadváhu a tedy zakulacenou postavu viz foto. (jsem ta menší a širší ).

Do Světa zdraví mě přivedla náhoda. Na internetu jsem klikla na zlevněnou vstupní konzultaci. Byla jsem jen zvědavá a předem rozhodnutá, že mě nic dalšího zajímat nebude. Velmi jsem se mýlila. Může za to Bc. Eva Kuhnová. Kromě profesionálního přístupu mě zaujala její schopnost vcítit se a velmi dobře odhadnout, co člověk potřebuje a také co na něj (mě) platí. Pod jejím jemným ale důsledným vedením jsem si v hlavě uspořádala, proč a kam se chci posunout. Příjemnou atmosféru na každém měřění vytvářela slečna Beáta a to způsobilo, že i na vážení se člověk těšil.

Během tří měsíců jsem snížila váhu o 11kg a cítím se skvěle. Jsem pohyblivější, jsem méně unavená, nebolí mě kolena.  A změnila jsem šatník.

Jitka Tužilová, 55 let, učitelka chemie na SŠ

Tabulka výsledků

Jitka Tužilová

Věk: 58
Výška: 168 cm
-12.0 kg
před po
Hmotnost 75.8 kg 63.8 kg

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Petr Galia

Přestože jsem aktivní cyklista, 6 kg jsem zhubnul až s kvalitním jídelníčkem.

Chtěl jsem zjistit, jak se dobře a kvalitně stravovat. Vzhledem k tomu, že mám docela náročnou práci na směny a věnuji se aktivně...

-6 kg
Poradna
Svět zdraví Karviná

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

424 052
zhubnutých kilogramů
95
poraden
220
specialistů