Jitka Tužilová

Během tří měsíců jsem snížila váhu o 11kg

před

po

Během tří měsíců jsem snížila váhu o 11kg

Mohu zodpovědně říci, že jsem měla v podstatě všechno. Podporu rodiny, dostatek pohybu, povědomí o složení stravy, jsem nekuřák. Ve svém věku jsem měla i mírnou nadváhu a tedy zakulacenou postavu viz foto. (jsem ta menší a širší ).

Do Světa zdraví mě přivedla náhoda. Na internetu jsem klikla na zlevněnou vstupní konzultaci. Byla jsem jen zvědavá a předem rozhodnutá, že mě nic dalšího zajímat nebude. Velmi jsem se mýlila. Může za to Bc. Eva Kuhnová. Kromě profesionálního přístupu mě zaujala její schopnost vcítit se a velmi dobře odhadnout, co člověk potřebuje a také co na něj (mě) platí. Pod jejím jemným ale důsledným vedením jsem si v hlavě uspořádala, proč a kam se chci posunout. Příjemnou atmosféru na každém měřění vytvářela slečna Beáta a to způsobilo, že i na vážení se člověk těšil.

Během tří měsíců jsem snížila váhu o 11kg a cítím se skvěle. Jsem pohyblivější, jsem méně unavená, nebolí mě kolena.  A změnila jsem šatník.

Jitka Tužilová, 55 let, učitelka chemie na SŠ

Nečekejte a změňte svůj život jako
Jitka Tužilová

Tabulka výsledků

Jitka Tužilová

Věk: 57
Výška: 168 cm
-12.0 kg
před po
Hmotnost 75.8 kg 63.8 kg

Má specialistka


Další příběh

před

po

Edita Pinkasová

Dnes už jsem po poslední konzultaci a za půl roku mám o 12,3 Kg méně

Přiznám se, že nejsem přívržencem sepisování příběhů. Když jsem některé příběhy četla na internetu, kroutila jsem nad nimi hlavou. Ne úžasem....

-7 kg
Poradna
Svět zdraví Beroun

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč.

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Kde nás najdete

Svět zdraví v číslech

365 744
zhubnutých kilogramů
84
poraden
201
specialistů