Ludmila Kajurová

Bez hladovění 14Kg dole

před

po

Bez hladovění 14Kg dole

Stále rostoucí váha, zhoršující se problémy s klouby, únava a zděšení při pohledu na sebe, když jsem si prohlížela fotky z posledních dovolených, kam až jsem to dopracovala. Po každé rádoby dietě se stav ještě zhoršil. To vše byly důvody, které mě podnítily k tomu, abych se sebou začala něco dělat, ale tentokrát už pořádně. A našla jsem Svět zdraví. Začátky nebyly jednoduché, ale výsledky se brzy začaly dostavovat a za šest měsíců bez žádného hladovění mám dole 14 kg, cítím se mnohem lépe a s novou lehkostí pozoruji i další benefit - nebolí mě klouby. Vím, co mám jíst, a celkově jsem ráda, že jsem si vybrala tuto cestu. Moc děkuji paní Lucii Kulkové za poradenství, mé dceři za další cenné rady a její podporu, i když byl zbytek rodiny z počátku pesimistický. Ludmila K.

Tabulka výsledků

Ludmila Kajurová

Věk: 53
Výška: 157 cm
-14.4 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 93.7 kg 79.3 kg
Obvod pasu 110 cm 98 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Hana Chaloupecká

Díky laskavému přístupu a ochotné péči se mi podařilo snížit váhu o téměř 13 kg

Rozhodla jsem se, že to zkusím Tak jsem se rozhodla, že to zkusím. Nevěřila jsem, že po celoživotních dietách se mi v 61 letech podaří udělat něco...

-13 kg
Poradna
Svět zdraví Jičín

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

519 587
zhubnutých kilogramů
93
poraden
200
specialistů