Ludmila Kajurová

Bez hladovění 14Kg dole

před

po

Bez hladovění 14Kg dole

Stále rostoucí váha, zhoršující se problémy s klouby, únava a zděšení při pohledu na sebe, když jsem si prohlížela fotky z posledních dovolených, kam až jsem to dopracovala. Po každé rádoby dietě se stav ještě zhoršil. To vše byly důvody, které mě podnítily k tomu, abych se sebou začala něco dělat, ale tentokrát už pořádně. A našla jsem Svět zdraví. Začátky nebyly jednoduché, ale výsledky se brzy začaly dostavovat a za šest měsíců bez žádného hladovění mám dole 14 kg, cítím se mnohem lépe a s novou lehkostí pozoruji i další benefit - nebolí mě klouby. Vím, co mám jíst, a celkově jsem ráda, že jsem si vybrala tuto cestu. Moc děkuji paní Lucii Kulkové za poradenství, mé dceři za další cenné rady a její podporu, i když byl zbytek rodiny z počátku pesimistický. Ludmila K.

Tabulka výsledků

Ludmila Kajurová

Věk: 53
Výška: 157 cm
-14.4 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 93.7 kg 79.3 kg
Obvod pasu 110 cm 98 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Věra Cihlářová

Dozvěděla jsem se, co dělám ve výživě špatně. Když jsem chyby napravila, kila začala ubývat

Do Světa zdraví jsem se dostala díky svému synovi, který se začal zajímat o zdravou výživu. Zakoupil mi zde poukaz na služby a já tak mohla začít s...

-8 kg
Poradna
Svět zdraví Havlíčkův Brod

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

495 415
zhubnutých kilogramů
92
poraden
203
specialistů