Jana Benešová

Bolavá kolena

před

po

Bolavá kolena

Mé rozhodnutí zhubnout odstartovala bolavá kolena. Na internetu jsem se přihlásila na konzultaci a ihned zahájila s Ivou Dryákovou spolupráci.

Musím říct, že jsem v životě prošla velkou spoustou diet, ale tento způsob stravování je nejjednodušší a nejúžasnější. Mám pocit, jako bych jedla úplně normálně, akorát dodržuji vybrané potraviny. Nic nepočítám.

Velký podíl také měl přístup Ivy, která mě celou dobu moc podporovala. Těch šest měsíců uběhlo jako voda. Mám 22 kilo dole a kolena nebolí.

Bylo to moje dobré rozhodnutí.

Ivo, děkuji moc!                        

Jana Benešová

Jana Benešová

Věk: 53
Výška: 168 cm
-21.6 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 103 kg 81.4 kg
Obvod pasu 104 cm 85 cm

Má specialistka


Další příběh

po

Roman Smyček

Po roce naší skvělé spolupráce mi ručička na váze ukazuje o 35kg méně

Dobrý den, nikdy jsem nebyl žádné tintítko, ale když mi byla zjištěna Celiakie a začal jsem dodržovat bezlepkovou dietu, kila šla závratnou...

-19 kg
Poradna
Svět zdraví Frýdek-Místek

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

537 404
zhubnutých kilogramů
90
poraden
86
specialistů