Štefan Hamar

Dozvěděl jsem se, jaké potraviny jsou pro mě vhodné, a kterým se mám raději vyhýbat.

před

po

Dozvěděl jsem se, jaké potraviny jsou pro mě vhodné, a kterým se mám raději vyhýbat.

Je mi 67 let a celý život jsem se potýkal s nadváhou. Občas jsem zkoušel držet různé diety, ale po čase jsem byl  s váhou zase zpátky. Když jsem se v létě zvážil, zhrozil jsem se a začal zase shazovat kila. Do října bylo 10 kg dole, ale pak se hubnutí zastavilo.

Rozhodl jsem se objednat

Rozhodl jsem se proto zavolat do Světa zdraví v Příbrami a objednat se na první konzultaci. Paní specialistka mi vypracovala výživový plán přímo pro mou osobu. Dozvěděl jsem se, jaké potraviny jsou pro mě vhodné, a kterým se mám raději vyhýbat.

S pomocí výživové specialistky jsem to dokázal

S pomocí výživové specialistky ze Světa zdraví jsem shodil necelých 32 kg, v pase mi ubylo 24 cm a přes boky 11 cm. Nyní vážím 114 kg a chci  v hubnutí pokračovat dál, protože se cítím daleko lépe.

Děkuji tímto Simoně Černé a její asistence Kristýně Kudelňákové a všem návštěvu Světa zdraví doporučuji.

Štefan Hamar

Věk: 69
Výška: 175 cm
-31.4 kg
12 měsíců
před po
Hmotnost 146.1 kg 114.7 kg
Obvod pasu 149 cm 125 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Miroslav Smolík

Funguje to i bez hladu!

Funguje to i bez hladu! Je mi 65 let, měřím 170 cm a vážil jsem 116 kg.  Do Světa zdraví mě přivedla nadváha a ne úplně správná životospráva....

-4 kg
Poradna
Svět zdraví Pardubice

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

537 129
zhubnutých kilogramů
90
poraden
85
specialistů