Karel Vajgert

Byl to boj. Ale i přes zdravotní problémy jsem svůj boj s hubnutím nevzdal

před

po

Byl to boj. Ale i přes zdravotní problémy jsem svůj boj s hubnutím nevzdal

Do Světa zdraví jsem se vypravil začátkem minulého roku, kdy jsem od svého zaměstnavatele dostal voucher na kontrolu své váhy, potažmo svého zdraví.
 
Výsledky mě donutily koupit si program na celý rok. Když už, tak už
 
Po první konzultaci a výsledku, který se mi ani trochu nezamlouval, jsem se rozhodl pro kompletní program na celý rok, včetně biochemického rozboru krve.  Každých 14 dnů jsem docházel na pravidelné kontroly. Musím se přiznat, že to pro mě ze začátku nebylo vůbec jednoduché. Dělat změny v životě je hodně náročné, počínaje nákupem potravin či  v celkové přípravě jídel, ale i se zařazením pohybu do týdenního režimu.
 
Byl to boj. Ale i přes zdravotní problémy jsem ho nevzdal
 
S váhou to šlo - díky mým zdravotním problémům - obtížně, byl to prostě boj. Dělal jsem neustálé chyby, ale opravdu jsem se snažil. Společně s vedením mé specialistky Jitky jsem chyby opravoval, učil se využívat potraviny, které v mém jídelníčku byly naprosto nové, pořídil jsem si nové kolo a zařadil pravidelné prohlídky po okolí.
 
Výsledků jsem se nakonec přecejen dočkal. A měl jsem z nich velkou radost!
 
Nastavenou změnou a pohybem jsem zhubl krásných 10 kg. Jenže jsem začal mít problémy s dodržováním pravidelného pohybu, správného dodržování skladby potravin a váha se opět lehce zhoupla zpět.
 
Je však pravdou, že hodnoty cukru se mi snížily a tuky v krvi vypadaly také mnohem lépe. Celkově se mému tělu odlehčilo. Nyní, po ukončení roční péče, jsem rozhodnut bojovat dál a s kilogramy navíc se vypořádat.  

Karel Vajgert

Věk: 56
Výška: 187 cm
-5.9 kg
12 měsíců
před po
Hmotnost 114.9 kg 109 kg
Obvod pasu 119 cm 106 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Marie Stejskalová

ZA ROK 21 KG!

-21 kg
Poradna
Svět zdraví Ústí nad Orlicí

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

0
zhubnutých kilogramů
poraden
specialistů