Jitka Vojíková

Byla jsem překvapená, jak jednoduché je přejít na pravidelnou a zdravější stravu

před

po

Byla jsem překvapená, jak jednoduché je přejít na pravidelnou a zdravější stravu

Do Světa zdraví jsem se zatoulala víceméně ze zvědavosti. Zaujal mne inzerát na internetu, který nabízel celkovou diagnostiku zdravotního stavu. Jelikož jsem se poslední dobou cítila poměrně unavená, řekla jsem si, že se tomu "podívám na zoubek". A objenala jsem se na konzultaci.

Výsledek mne naprosto šokoval! 

11 let jsem nestála na váze, a proto jsem byla jsem vyděšená nárůstem hmotnosti. Bohužel i další informace ohledně mého těla byly dosti nehezké. Zkrátka - všechno špatně! Nechala jsem si sestavit osobní výživový plán a poté se ho jala poctivě dodržovat.

Byla jsem velice překvapená, jak jednoduché bylo přejít na pravidelnou a zdravější stravu

Chtělo to jen překonat lenost a trochu se tomu jídlu pověnovat. Snaha a odhodlání přinesly po 2 měsících téměř hmatatelné výsledky. Když vám lidé v okolí říkají - ty jsi zhubla, sluší ti to - je to příjemný bonus.

Cítím se lépe, to je pro mě nejdůležitější

Pro mne je důležité, že se cítím lépe, tak nějak pročištěně. I únava pomalu ustupuje. A jelikož nejde o nějaké drastické omezení, spíše o to soustředit se na pravidelnou a správnou stravu, jsem rozhodnutá pokračovat ve zdravém životním stylu i nadále.

Celé to má zatím jen jeden háček - musela jsem si koupit dvoje nové džíny... :) Takže pokud se chcete cítit lépe a kupovat si menší velikost oblečení, mohu Svět zdraví z vlastní zkušenosti jen doporučit. 

Jitka Vojíková

Věk: 44
Výška: 172 cm
-7.2 kg
před po
Hmotnost 78.3 kg 71.1 kg
Obvod pasu 94 cm 89 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Zdeňka Kubánková

S přáním dalších skvělých proměn spokojená klienta Zdeňka Kubánková.

                Začala jsem hubnout , protože jsem se sama sobě nelíbila.  Při nějaké větší...

-10 kg
Poradna
Svět zdraví Ostrava - Poruba

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

537 129
zhubnutých kilogramů
90
poraden
85
specialistů