Ludmila Benediktova

Byla to nejlepší investice v mém životě :-)

před

po

Byla to nejlepší investice v mém životě :-)

V době kdy jsem přestala kouřit se mi váha rapidně zvýšila, těžce se mi chodilo a nebyla jsem se sebou spokojená. Nejprve jsem se snažila poradit u doporučených odborníků, kde mi bohužel s váhou poradit nechtěli - prý nejsem až tak ztracený případ. Ale já jsem spokojená se sebou nebyla. Dne 18.10.2018 jsem se proto rozhodla navštívit pobočku Světa zdraví na Kladně.Nejdůležitější pro mě byl osobní kontakt s poradkyní Radkou, kdy jsme si navzájem velmi “sedly”. Poté už to šlo ráz na ráz. Dostala jsem doporučení, jak se správně stravovat a přiměřeně hýbat. Muselo mi dojít, že jde o změnu životního stylu, nikoliv dietu na chvíli. Rozhodně jsem nikdy netrpěla hlady. Musela jsem vše v hlavě přehodnotit. Přiznám, že jsem ze začátku byla skeptická a bála jsem se jo-jo efektu. Dnes jsem nadšená. Veškeré změny se mi dařilo dodržovat velmi lehce. Dnes, po roce práce, mám dole 20kg (a to máme ještě půl roku před sebou). Jsem velmi spokojená, líbím se sama sobě, dostávám pochvaly od okolí, dětem stačím a rodina se pomalu přizpůsobila zdravému životnímu stylu, z čehož mám obrovskou radost! Pokud se necítíte dobře ve vlastním těle - doporučuji - jděte do toho a nebojte se! Budete se cítit lépe a zvýší se vám sebevědomí. Byla to nejlepší investice v mém životě  :-)

Ludmila Benediktova

Věk: 40
Výška: 175 cm
-22.2 kg
18 měsíců
před po
Hmotnost 104 kg 81.8 kg
Obvod pasu 107 cm 85 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Anna Staníková

Jak se naučit správně jíst a ješte Vam bude chutnat!

Anna 23 let, Ostrava Bylo to náhlé rozhodnutí. O Světě Zdraví jsem se dověděla od své známé a řekla jsem si, proč to nezkusit. Dříve jsem zkoušela...

-11 kg
Poradna
Svět zdraví Ostrava - Střed

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

537 404
zhubnutých kilogramů
90
poraden
86
specialistů