Pavla Bohatá

Bylo-nebylo

před

po

Bylo-nebylo

Kdysi žila jedna žena, která milovala sport a pohyb v kterékoli roční době. Také tomu odpovídal její vzhled. Byla útlá jako proutek. Po nějaké době potkala svého prince a založila s ním rodinu. Aby ukázala, že domácnost jí není cizí a láska prochází žaludkem, začala se snažit ze všech sil. Velmi rychle po sobě porodila dvě děti a postava se změnila k nepoznání. Najednou měla o 25kg víc. Zkoušela různé diety, ale nebyla schopná vydržet déle než dva dny. Neustálý stres, únava, přecházení chorob a pojídání všeho možného, mělo za následek snížené sebevědomí a diagnostiku cukrovky 1.typu. Sice se trochu kousla a některé potraviny vyřadila z jídelníčku, ale….

Jednoho dne se dívala na fotky z dovolené. A to byl pro ni impuls, začít něco dělat. Vedle ostatních vypadala jak kynutý knedlík. Našla si na internetu poradce ve Světě Zdraví, sjednala si schůzku a započala novou životní éru. Měla velké štěstí, že se její poradkyní stala paní Iva Dryáková. Radila jí co jíst s ohledem na cukrovku. Půl roku se seznamovala s různými jídly a kila šla dolů a nejen ta. Dolů šla i glykémie. Přestala se stresovat, začala se víc šetřit a jedla zdravěji. Život se jí změnil. Únavu cítí akorát po cvičení. Teď už ví jak na to a hodlá v tom pokračovat.

Děkuji Vám paní Ivo!!!

Pavla Bohatá

Věk: 45
Výška: 160 cm
-7.5 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 75.1 kg 67.6 kg
Obvod pasu 90 cm 80 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Jitka Hanzlová

Jitka ve Světě Zdraví zhubla 10 kg

Přátelé, sice není rozdíl tak viditelný, ale já to beru jako osobní výhru. Stále jsem hledala nějakou výmluvu, proč to nejde zhubnout, ale se...

-4 kg
Poradna
Svět zdraví Hradec Králové

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

537 404
zhubnutých kilogramů
90
poraden
86
specialistů