Veronika Vacková

Celá změna se projevila nejen na váze a centimetrech, ale i na mé kondici a zdraví

před

po

Celá změna se projevila nejen na váze a centimetrech, ale i na mé kondici a zdraví

 

Celkem dlouhou dobu jsem řešila svou postavu i váhu. Prakticky od puberty jsem byla taková ta oplácaná holka. Když jsem se vdávla, měla jsem velikost 40-42. To bylo fajn a doufala jsem, že to tak i zůstane. Pak ale přišla těhotenství a stresy v práci. Kila se pomalu usazovla a velikost stoupla na 46. Kvůli vzhledu a zdraví jsem se snažila zhubnout, ale bez úspěchu. Pak přišla kolegyně z práce s novinkou. Přihlásila se do Světa zdraví, kde jí vypracovali osobní výživový plán. Sledovala jsem týden co týden její proměnu a rozhodla se, že to chci taky. Viděla jsem výsledky, což byl impuls, abych se přihlásila také a začala se sebou něco dělat pod dohledem odborníků.

Všechny rady o dietách jsem pustila z hlavy

S paní specialistkou Simonou Černou jsme vše probraly a já zjistila, že jsem jedla moc málo. Musela jsem začít snídat a také dodržovat pravidelnost v jídle. Také je důležité, co jíte dopoledne, odpoledne a večer. Vlastně se vše učíte znovu a všechny "rady" o dietách musíte pustit z hlavy. Nebylo pro mě jednoduché začít snídat, když jsem po ránu nikdy neměla chuť k jídlu. Ale pak si zvyknete a nakonec se ukáže, že vám to dělá dobře. Najednou jsem měla od rána více energie a na další jídlo jsem se těšila. Důležitý je i pohyb. Pravidelná procházka je fajn a stačí si jen zorganizovat čas tak, aby jste ji prostě dali.

Budu dále pokračovat tímto novým směrem

Přihlásit se do Světa zdraví bylo to nejlepší, co jsem mohla pro sebe udělat. Cítím se skvěle a mám už i menší velikost oblečení. Celá změna se projevila nejen na váze a centimetrech, ale i na mé kondici a zdraví. Jsem v lepší formě a už se nechci do starých kolejí nikdy vrátit. Budu dále pokračovat tímto novým směrem. Musím přeci poslouchat své tělo, které mi tak dobře slouží.

Moc děkuji paní Simoně Černé za její pomoc a podporu

Vacková Veronika

Veronika Vacková

Věk: 42
Výška: 169 cm
-9.7 kg
12 měsíců
před po
Hmotnost 107 kg 97.3 kg
Obvod pasu 117 cm 106 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Vladislav Naske

Bohunka nás naučila správně stravovat, nedržíme žádné diety a jíme mnohem víc, než předtím.

  V mládí jsem hodně sportoval a přesto jsem měl vždy sklony k nadváze. V rámci klidného a spokojeného rodinného života kila plíživě...

-12 kg
Poradna
Svět zdraví Liberec

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

537 129
zhubnutých kilogramů
90
poraden
85
specialistů