Jiří Kučera

Celková změna stravování mi moc prospěla

před

po

Celková změna stravování mi moc prospěla

Svět zdraví jsem našel na internetu a rozhodl jsem se objednat na první konzultaci. Již dlouho jsem zápasil s váhou a hlavně jsem potřeboval zlepšit zdravotní stav, což bylo zárověň i mou největší motivací.

Rozhodl jsem se pro roční spolupráci

S paní specialistkou Simonou Černou jsme se po první návštěvě domluvili na roční spolupráci. Ze záčatku jsem měl obavy, jestli budu schopen dodržovat nový režim stravování. Naštěstí jsem to s pomocí manželky zvládl. Do budoucna bych rád ještě pár kilo shodil a hlavně si chci váhu udržet.

Celková změna mi moc prospěla

Během programu jsem zhubnul 22 kg a celková změna stravování mi moc prospěla. Zdravotní stav se mi zlepšil, celkově jsem v lepší kondici a mám více energie. Proto jsem se rozhodl dále se Světem zdraví spolupracovat a program si prodloužil.

Jiří Kučera


 

Jiří Kučera

Věk: 68
Výška: 185 cm
-22.1 kg
12 měsíců
před po
Hmotnost 128 kg 105.9 kg
Obvod pasu 131 cm 108 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Jindra Horáková

Celkový úbytek váhy 30 kg mi dodal zpět sebevědomí

Jmenuji se Jindra, je mi 57 let. Po různých operacích pohybového ústrojí jsem ve svých 50 letech, dosáhla své hmotnosti 115 kg. Klouby byly...

-14 kg
Poradna
Svět zdraví Chrudim

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

523 963
zhubnutých kilogramů
93
poraden
196
specialistů