Jiří Kučera

Celková změna stravování mi moc prospěla

před

po

Celková změna stravování mi moc prospěla

Svět zdraví jsem našel na internetu a rozhodl jsem se objednat na první konzultaci. Již dlouho jsem zápasil s váhou a hlavně jsem potřeboval zlepšit zdravotní stav, což bylo zárověň i mou největší motivací.

Rozhodl jsem se pro roční spolupráci

S paní specialistkou Simonou Černou jsme se po první návštěvě domluvili na roční spolupráci. Ze záčatku jsem měl obavy, jestli budu schopen dodržovat nový režim stravování. Naštěstí jsem to s pomocí manželky zvládl. Do budoucna bych rád ještě pár kilo shodil a hlavně si chci váhu udržet.

Celková změna mi moc prospěla

Během programu jsem zhubnul 22 kg a celková změna stravování mi moc prospěla. Zdravotní stav se mi zlepšil, celkově jsem v lepší kondici a mám více energie. Proto jsem se rozhodl dále se Světem zdraví spolupracovat a program si prodloužil.

Jiří Kučera


 

Jiří Kučera

Věk: 68
Výška: 185 cm
-22.1 kg
12 měsíců
před po
Hmotnost 128 kg 105.9 kg
Obvod pasu 131 cm 108 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Helena Bartošová

Zhubla jsem 10 kilogramů, a to i přes to, že se moc nemohu pohybovat

Co moje paměť sahá, byla jsem "dobře živené dítě". A to se mnou rostlo. Dnes už vím, že moje strava byla velice špatná. Málo zeleniny, hodně tuku a...

-12 kg
Poradna
Svět zdraví Pardubice

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

537 129
zhubnutých kilogramů
90
poraden
85
specialistů