Ladislav Souček

Na rybaření, které miluji, jsem potřeboval kondici. Ta mi ale scházela

před

po

Na rybaření, které miluji, jsem potřeboval kondici. Ta mi ale scházela

Po několika pokusech, více či méně úspěšných, jsem se rozhodl svěřit se do rukou profesionálů ve Světě zdraví. Po nezbytných vyšetřeních jsme se do toho společně pustili.

Jízda na kole se stala každodenním rituálem

Ze začátku jsem měl problémy se cvičením. V jarních měsících jsem přidal každodenní jízdu na kole. Po půl roce už to byl téměř můj každodenní rituál a zlepšil jsem si kondici. Celkový úbytek na váze je aktuálně minus 15 kg čistého tuku, o 12 cm méně v pase a o 8 cm v bocích.

Na rybaření jsem potřeboval kondici. Tu už mám naštěstí zpátky

Celý život jsem byl vášnivý rybář, od 35 let dokonce na profesionální úrovni. Projel jsem díky rybaření celou Evropu. Nyní se rybaření věnuji jako koníčku a rád jezdím rybařit na Maledivy. Tam je ale potřeba mít kondici. Když se mi váha výrazně zvýšila až na 111 kg, tak už jsem to přestal zvládat. Teď už je ale naštěstí všechno jinak.

Proto moc děkuji Lukáši Vaníčkovi za spolupráci, protože si myslím, že bez něj by to nešlo zvládnout.

Tabulka výsledků

Ladislav Souček

Věk: 74
Výška: 173 cm
-10.5 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 106.6 kg 96.1 kg
Obvod pasu 113 cm 104 cm

Můj specialistaDalší příběh

před

po

Dagmar Mužíčková

Je nádherné vidět na svém muži, že jsem pro něho opět žádoucí

  Jako každý jsem i já rostla, dospěla a měla svoji rodinu. Znáte to! My holky obětujeme rodině, co můžeme a než se rozkoukáme, děti nám...

-11 kg
Poradna
Svět zdraví Jičín

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

424 052
zhubnutých kilogramů
95
poraden
220
specialistů