Milan Havel

Celý život sportuji, ale stravovací návyky jsem neměl žádné.

před

po

Celý život sportuji, ale stravovací návyky jsem neměl žádné.

Jmenuji se Milan Havel a je mi 49 let. Sice celý život sportuji, ale stravovací návyky jsem neměl žádné. Pak mě doktor upozornil na vysoký cukr a dal mi na vybranou. Buď zhubnu a přejdu na jiný životní styl nebo léky. Rozhodnutí bylo jasné.

 

Poté to šlo rychle.

 

Pomoc přišla s internetovou reklamou na SVĚT ZDRAVÍ. Zavolal jsem a dohodl si termín první návštěvy. Poté to šlo rychle. Nejprve jsem přišel na diagnostickou konzultaci, poté komplexní nutriční typologie, odběr krve a najednou jsem držel v ruce klíč k řešení mého problému.
Za ten rok, co chodím na konzultace, jsem zhubl skoro 20 kg a cukr se také snížil na normální hladinu. V mnoha chvílích to nebylo lehké. Co si budeme povídat, život nám staví do cesty různé překážky, ale věřil jsem, že to zvládnu.

 

 Do Světa zdraví na mé doporučení začalo chodit i několik mých známých.

 

Určitě budu pokračovat dál, abych tento stav udržel. Do Světa zdraví na mé doporučení začalo chodit i několik mých známých, kteří se učí novým návykům a postupně dosahují svého cíle. Tímto chci poděkovat mé specialistce slečně MONICE DVOŘÁKOVÉ za její trpělivost se mnou a za to, že jsem pochopil.

Tabulka výsledků

Milan Havel

Věk: 49
Výška: 197 cm
-16.3 kg
12 měsíců
před po
Hmotnost 121 kg 104.7 kg
Obvod pasu 118 cm 102 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Hana Pešková

Za půl roku mám 10 kilo dole

Je mi 47 let. Do Světa zdraví jsem přišla v září 2017. Nyní je konec února 2018 a mám dole 10 kg. Vážila jsem 84 kg a nyní mám 74 kg. Jsem šťastná...

-11 kg
Poradna
Svět zdraví Žďár nad Sázavou

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

462 579
zhubnutých kilogramů
94
poraden
214
specialistů