Milan Havel

Celý život sportuji, ale stravovací návyky jsem neměl žádné.

před

po

Celý život sportuji, ale stravovací návyky jsem neměl žádné.

Jmenuji se Milan Havel a je mi 49 let. Sice celý život sportuji, ale stravovací návyky jsem neměl žádné. Pak mě doktor upozornil na vysoký cukr a dal mi na vybranou. Buď zhubnu a přejdu na jiný životní styl nebo léky. Rozhodnutí bylo jasné.

 

Poté to šlo rychle.

 

Pomoc přišla s internetovou reklamou na SVĚT ZDRAVÍ. Zavolal jsem a dohodl si termín první návštěvy. Poté to šlo rychle. Nejprve jsem přišel na diagnostickou konzultaci, poté komplexní nutriční typologie, odběr krve a najednou jsem držel v ruce klíč k řešení mého problému.
Za ten rok, co chodím na konzultace, jsem zhubl skoro 20 kg a cukr se také snížil na normální hladinu. V mnoha chvílích to nebylo lehké. Co si budeme povídat, život nám staví do cesty různé překážky, ale věřil jsem, že to zvládnu.

 

 Do Světa zdraví na mé doporučení začalo chodit i několik mých známých.

 

Určitě budu pokračovat dál, abych tento stav udržel. Do Světa zdraví na mé doporučení začalo chodit i několik mých známých, kteří se učí novým návykům a postupně dosahují svého cíle. Tímto chci poděkovat mé specialistce slečně MONICE DVOŘÁKOVÉ za její trpělivost se mnou a za to, že jsem pochopil.

Tabulka výsledků

Milan Havel

Věk: 50
Výška: 197 cm
-16.3 kg
12 měsíců
před po
Hmotnost 121 kg 104.7 kg
Obvod pasu 118 cm 102 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Miroslav Mach

Se Světem zdraví nemáte co ztratit - kromě svých kil

Od šesti do třiceti let jsem byl aktivní sportovec, nejprve jako hokejista a posléze, protože nejsem příliš vysokého vzrůstu, jsem byl nucen přejít...

-10 kg
Poradna
Svět zdraví Ostrava

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

487 383
zhubnutých kilogramů
92
poraden
207
specialistů