Lada Vojtková

Cesta byla úspěšná – shodila jsem 7 kilo, znovu se mi zformovala postava a hlavně, opět se cítím plná energie

před

po

Cesta byla úspěšná – shodila jsem 7 kilo, znovu se mi zformovala postava a hlavně, opět se cítím plná energie

Vždycky jsem byla velký sportovec, sport je pro mne nejen vyčištěním hlavy po psychicky náročné práci, ale také potřebným vybitím. Nejen skupinové cvičení v Siluetě Havířov, dlouhé vycházky se psem, cyklistika v létě, plavání v zimě, ale také běh a v poslední době také agility s mým velmi akčním psem. Když to shrnu, pohyb každý den. Cítila jsem se dobře. Podle mne jsem zdravě jedla, hýbala jsem se, byla jsem spokojená se svými 62 kg a měla jsem pocit, že ještě rozhodně nepatřím do starého železa.

Začala jsem se cítit vyčerpaná, pracovala jsem, k tomu sportovala, jedla jako jindy, ale ouha – kila začala stoupat nahoru

Ale najednou jsem začala pociťovat změnu – oba moji synové studovali VŠ v Praze a já si přibrala ke své stávající práci ještě dva další zkrácené úvazky. Začala jsem se cítit vyčerpaná, pracovala jsem, k tomu sportovala, jedla jako jindy, ale ouha – kila začala stoupat nahoru. Pomalu, ale jistě. Za 2 roky 5 kg. Mnohé oblečení mi začalo být těsné, některé jsem odložila úplně. A tak jsem přidala v pohybu. Mé tělo bylo unavené, začala jsem trpět častými virózami. Začala jsem si říkat to, co většina žen v mém věku – že v padesáti už ženské tělo tak nespaluje, že to jsou prostě hormony, už to tak prostě bude.

Až na konci srpna jsme našla reklamu na konzultaci ve Světě zdraví v Havířově a rozhodla jsem se, že to zkusím. Šla jsem tam se smíšenými pocity, vždyť žena se 67 kg váhy přece nepatří do výživové poradny, vždyť se mi akorát vysměje…

Opak byl pravdou, domluvily jsme se na tříměsíční spolupráci, ale upozorňovala jsem, že rozhodně nemám čas speciálně si vařit obědy. Začala jsem spolupracovat s Bc. Miroslavou Baslovou a paní Mirka byla připravena na vše. Postupně jsme změnily můj jídelníček o 180 stupňů, a přitom jsem neměla pocit, že držím nějakou dietu. Dokonce mám pocit, že jím více něž dřív. Objevila jsem nové potraviny, znovu mě začalo bavit vaření, protože vymýšlím, co dobrého, ale zároveň zdravého připravím. A stejná jídla akceptoval i manžel, který tvrdí, že máme jídelníček mnohem pestřejší než dřív. Paní Mirka mě ale také naučila, jak si poradit s cestováním, večírky a různými oslavami.

Cesta byla úspěšná – shodila jsem 7 kilo, znovu se mi zformovala postava a hlavně, opět se cítím plná energie. Myslím, že dnes to už můžu říct – je po Vánocích i Silvestru a moje váha neukazuje žádný nárůst. Nastolila jsem nový životní styl, který mě baví, a rozhodně se nemíním vrátit ke starým zvykům. Přístup Bc. Baslové byl velmi citlivý a za to jí děkuji. Myslím, můžu být příkladem pro mnohé ženy, které si myslí, že přibírání je nutným doplňkem rostoucího věku. Ale tak tomu rozhodně být nemusí.

Lada Vojtková

Věk: 51
Výška: 171 cm
-7.0 kg
3 měsíců
před po
Hmotnost 66.9 kg 59.9 kg
Obvod pasu 79 cm 71 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Zdeněk Dostálek Ml.

Kovářova kobyla atd..

Jmenuji se Zdeněk Dostálek a mám na starost pobočky Světa zdraví v Ústí nad Orlicí, Svitavách a Žďáru nad Sázavou. Starám se o to, abyste se na...

-14 kg
Poradna
Svět zdraví Ústí nad Orlicí

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

0
zhubnutých kilogramů
poraden
specialistů