Monika Černá

Chtěla jsem zhubnout 10kg za rok. Zhubla jsem 13 za 3 měsíce!

před

po

Chtěla jsem zhubnout 10kg za rok. Zhubla jsem 13 za 3 měsíce!

.
Začátkem letošního roku jsem se odhodlala zatočit s přibývajícími kily. Ne,že bych to nezkoušela už dřív, ale po několika neúspěších jsem si uvědomila, že bez pomoci odborníka mi to prostě nepůjde. 
Poradnu Světa zdraví míjím každý den při cestě do práce, a poutač u dveří o shozených kilech klientů mě zaujal natolik, že jsem si našla víc informací na internetu. Už první setkání s paní poradkyní Martinou Connory bylo příjemné, navíc, když mě ujistila, že moje představa zhubnout 10 kg za rok je reálná, šla jsem do toho. 
Zezačátku pro mě bylo nejtěžší dodržování pravidelnosti v jídle, a zvyknout si přemýšlet dopředu, co si k jidlu připravit. První výsledky se dostavily celkem rychle, a to mě povzbudilo k pokračování. 
Stále se snažím dodržovat nový životní styl, a i když jsem ani předtím neměla výraznější zdravotní problémy, cítím se mnohem líp. Přispívá k tomu samozřejmě i to,že jsem shodila 13 kg za 3 měsíce, což předčilo moje očekávání. 
Jsem moc vděčná paní Martině za její přístup, povzbuzení a dobré rady.

Tabulka výsledků

Monika Černá

Věk: 44
Výška: 168 cm
-13.6 kg
před po
Hmotnost 87.7 kg 74.1 kg
Obvod pasu 104 cm 91 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Dagmar Musílková

Stojí za to zamyslet se nad sebou a svěřit se odborníkům

Nastoupila jsem do práce po mateřské dovolené a přestala jsem cvičit. Postupně mi přibývala kila, až jsem došla na 91,7 kg při výšce 176 cm. Držela...

-4 kg
Poradna
Svět zdraví Pardubice

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

487 383
zhubnutých kilogramů
92
poraden
207
specialistů