Jiřina Olivová

Cítím se dobře, mám lepší náladu a celkově mi je fajn

před

po

Cítím se dobře, mám lepší náladu a celkově mi je fajn

O Světě zdraví jsem se dočetla v časopise Tina. Už delší dobu jsem zkoušela sama zhubnout, ale moc se mi to nedařilo. Zhubla jsem vždy 2-3 kg, dál to nešlo, a za pár dnů jsem je měla zpět. Tak jsem se rozhodla navštívit Svět zdraví a objnala se na konzultaci. Po první návštěvě jsem zjistila, že dělám vše špatně. Měla jsem problém se spánkem, bolesti zad, nohou a hlavně ta váha. Už jsem se na sebe nemohla vůbec podívat do zrcadla! Připada jsem si jako lokomotiva.

Dříve jsem nejedla tolik jídla jako teď a váha jde stále dolů

Ze začátku jsem měla největší obavy z nového jídelníčku, ale dnes už mi to problém nedělá. Hlavně jím ke každému jídlu hodně zeleniny, což mi velice vyhovuje. Podstatné je také jíst 5x denně a dodržovat pravidelné pauzy mezi jídly. To bylo pro mne nejtěžší. Dřívě jsem nesnědla tolik jídla jako teď a přitom jde váha stále dolů.

Po půl roce mám o 10 kg méně

Když jsem začínala program ve Světě zdraví, vážila jsem 96 kg. Po půl roce mám  o 10 kg méně, což je dobrý pocit. Cítím se dobře, mám lepší náladu a celkově mi je fajn. Dále bych takto chtěla pokračovat, abych do roka shodila ještě alespoň 10 kg. Pak budu spokojená.

Děkuji manželovi a paní poradkyni

Tím bych chtěla poděkovat mému muži, který mě hodně podporuje a pomáhá mi při vaření. Dále chci poděkovat mé poradkyni Simoně Černé, která je velice milá a když si nevím rady, vždy mi vše vysvětlí a poradí, jak postupovat dál.

Jiřina Olivová

Jiřina Olivová

Věk: 71
Výška: 163 cm
-10.2 kg
3 měsíců
před po
Hmotnost 96 kg 85.8 kg
Obvod pasu 118 cm 107 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Květoslava Jonášová

Večer jsem nejedla, jezdila na kole, cvičila a stejně jsem nehubla. Ke všemu mě začala bolet kolena

Můj příběh? Prostě jsem se naštvala. Večer jsem nejedla, jezdila na kole, cvičila a stejně jsem nehubla. Ke všemu mě začala bolet kolena. ...

-10 kg
Poradna
Svět zdraví Kolín

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

0
zhubnutých kilogramů
poraden
specialistů