Zdeňka Tůmová

Cítím se jak znovuzrozená

před

po

Cítím se jak znovuzrozená

Od svých 40 let jsem byla s váhou jak na houpačce. Chvíli hubená, pak jsem zase přibrala, a stejně to bylo i s mým šatníkem. Když mi bylo oblečení malé, rozdala jsem ho známým. Pak se mi podařilo shodit a zase jsem si musela kupovat nové, menší oblečení. Nevím tedy z čeho bylo vyrobeno, ale po čase se nějak srazilo. Zase jsem ho rozdala a musela opět koupit větší. A takhle to šlo se mnou pořád dokola. Narůstající kila a nervozitu z nich jsem zaháněla jídlem. Byla jsem protivná sama sobě, nikam jsem nechtěla chodit, a nakonec jsem se "prožrala" až na 98 kg. Když jsem se pak viděla na fotkách ze svých narozenin, byla jsem v šoku.

 

K smrti mě vyděsilo, když mi spočítali metabolický věk na 86 let

 

Rozhodla jsem se, že tahle to dál nepůjde. Podařilo se mi sundat 4kg a dál se váha nechtěla hýbat. Na internetu jsem našla inzerát na poradnu Světa zdraví, kde nabízeli metabolickou diagnostiku. Ze začátku jsem o svém úmyslu zhubnout s výživovou poradkyní nikomu neřekla, co kdyby to náhodou nevyšlo. V poradně jsem vyplnila dotazník a udělali mi kompletní rozbor. K smrti mě vyděsilo, když mi spočítali metabolický věk na 86 let. Řekla jsem si, že už mi teda moc času nezbývá, a proto jsem rady výživové poradkyně Bc. Jany Metelcové začala brát opravdu vážně.

 

Přechod na nový jídelníček nebyl zas tak složitý

 

Doporučila mi vhodné potraviny a vysvětlila, které potraviny pro mě naopak vhodné nejsou. Přechod na nový jídelníček nebyl zas tak složitý. Vypustila jsem veškeré uzeniny, bílé pečivo a sladkosti. Nahradila jsem je kuřecím a krůtím masem, rybami, celozrným pečivem a ke všemu dost zeleniny. Vůbec jsem netrpěla hladem, naopak jsem jedla víc než dřív. Samozřejmě jsem musela přidat pohyb. K procházkám se psy jsem přidala kolo nebo rotoped, podle počasí.

 

Cítím se jak znovuzrozená

 

Nyní vážím 73kg a cítím se jak znovuzrozená. Jsem sebevědomější, pohyblivější a mám větší výběr v oblékání, což mě velice baví. Letos jsem si opravdu užila i dovolenou u moře, protože jsem se nemusela stydět ukázat v plavkách. Ještě by to nějaké to kilčo chtělo. Věřím ale, že to dokážu.

Zdeňka Tůmová

Věk: 63
Výška: 164 cm
-19.3 kg
12 měsíců
před po
Hmotnost 92.8 kg 73.5 kg
Obvod pasu 120 cm 92 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Zdenka Zatrapová

Moje zkušenost se Světem Zdraví a hubnutím

Moje zkušenost se Světem Zdraví a hubnutím Rozhodla jsem se napsat toto hodnocení, abych pomohla těm, kteří také potřebují pomoct.  ...

-14 kg
Poradna
Svět zdraví Praha 6

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

523 963
zhubnutých kilogramů
93
poraden
196
specialistů