Tereza Žáková

Cítím se lépe a mohu nosit oblečení, které se mi líbí

před

po

Cítím se lépe a mohu nosit oblečení, které se mi líbí

Jmenuji se Tereza, je mi 13 let a jsem diabetik. Než jsem se přihlásila do Světa zdraví, tak jsem zkoušela hubnout sama. To jsem zhubla 2 kila - ze 74 kg na 72 kg. Výsledky cukrovky byly následující: zvýšená hladinu cukru. Nakonec mě mamka přihlásila do Světa zdraví.

Výsledky nebyly nic moc. Tak jsem dostala rady, co mám jíst a jak se mám hýbat
 
Když jsem tam přišla, tak mě specialistka Kamila Myslíková zvážila a změřila. A moje výsledky byly: váha 72 kg, výška 164 cm, tuk 36,6 %. Musela jsem upravit jídelníček a volný čas trávit pohybovou aktivitou. Cvičila jsem podle instruktážního videa. 

Cítím se mnohem lépe
 
Postupně šla kila na váze dolů. Po roce jsem lehčí o 6 kg, tuk je 31,4 %. Cukrovku mám kompenzovanou. Cítím se lépe a mohu nosit oblečení, které se mi líbí.
 
Moc bych chtěla poděkovat výživové specialistce Kamile Myslíkové za to, co mě naučila a jak mě povzbuzovala.

Tabulka výsledků

Tereza Žáková

Věk: 15
Výška: 166 cm
-5.9 kg
12 měsíců
před po
Hmotnost 72 kg 66.1 kg
Obvod pasu 74 cm 67 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Helena Šulcová

Jsem na sebe hrdá, že jsem si v dnešní uspěchané době udělala čas a už do sebe necpu zbytečnosti, které mému tělu neprospívají.

Po narození dcery jsem začala řešit, co vlastně jíme. Luštila jsem složení výrobků a mnohdy se zhrozila, co všechno jsou výrobci schopni do...

-5 kg
Poradna
Svět zdraví Praha 1

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

519 080
zhubnutých kilogramů
93
poraden
202
specialistů