Tereza Žáková

Cítím se lépe a mohu nosit oblečení, které se mi líbí

před

po

Cítím se lépe a mohu nosit oblečení, které se mi líbí

Jmenuji se Tereza, je mi 13 let a jsem diabetik. Než jsem se přihlásila do Světa zdraví, tak jsem zkoušela hubnout sama. To jsem zhubla 2 kila - ze 74 kg na 72 kg. Výsledky cukrovky byly následující: zvýšená hladinu cukru. Nakonec mě mamka přihlásila do Světa zdraví.

Výsledky nebyly nic moc. Tak jsem dostala rady, co mám jíst a jak se mám hýbat
 
Když jsem tam přišla, tak mě specialistka Kamila Myslíková zvážila a změřila. A moje výsledky byly: váha 72 kg, výška 164 cm, tuk 36,6 %. Musela jsem upravit jídelníček a volný čas trávit pohybovou aktivitou. Cvičila jsem podle instruktážního videa. 

Cítím se mnohem lépe
 
Postupně šla kila na váze dolů. Po roce jsem lehčí o 6 kg, tuk je 31,4 %. Cukrovku mám kompenzovanou. Cítím se lépe a mohu nosit oblečení, které se mi líbí.
 
Moc bych chtěla poděkovat výživové specialistce Kamile Myslíkové za to, co mě naučila a jak mě povzbuzovala.

Tabulka výsledků

Tereza Žáková

Věk: 15
Výška: 166 cm
-5.9 kg
12 měsíců
před po
Hmotnost 72 kg 66.1 kg
Obvod pasu 74 cm 67 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Jana Nedomová

…sladkostmi proti stresu jsem si způsobila nadváhu…

Dobrý den, jmenuji se Jana Nedomová. Úvodem bych chtěla poděkovat specialistce na zdravou výživu slečně Ing. Kateřině Štajnochové. Chci poděkovat...

-22 kg
Poradna
Svět zdraví Uherský Brod

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

506 467
zhubnutých kilogramů
93
poraden
205
specialistů