Hana Bisová

Cítím se opravdu lépe než před rokem.

před

po

Cítím se opravdu lépe než před rokem.

Svět zdraví - cítím se lépe

Jednoho srpnového rána po kouknutí do zrcadla jsem si řekla, že bych se sebou měla něco dělat, abych se cítila lépe a vypadala trochu jinak než doposud. Do října jsem zhubla 10 kg (v tuto dobu jsem hubla sama).

Z kraje to bylo velmi těžké

Od známé jsem dostala kontakt do Světa zdraví, kam také chodí na konzultace. Objednala jsem se a byla jsem mile překvapena z mé specialistky - vůbec mi nevyčítala, že mám velkou nadváhu. Vyplnily jsme dotazník mých neřestí a z výsledků krve mi začala sestavovat seznam potravin, které mi vyhovují ke konzumaci, ale i potraviny, které mi vůbec nevyhovují. Vysvětlila mi, jak a hlavně pravidelně jíst. Z kraje to bylo velmi těžké, nebyla jsem zvyklá jíst pravidelně. Po nějaké době jsem si přece zvykla.

Za 1 rok jsem zhubla celkem 28,2 kg (18,2 kg po docházení do Světa zdraví, z toho 11,7 kg tuku. V pase o 9 cm méně a přes boky 14 cm). Cítím se opravdu lépe než před rokem.

Tímto bych chtěla poděkovat celému týmu Světa zdraví.

Tabulka výsledků

Hana Bisová

Věk: 51
Výška: 167 cm
-18.2 kg
12 měsíců
před po
Hmotnost 109.9 kg 91.7 kg
Obvod pasu 108 cm 99 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Martina Zimová

Jsem přesvědčená, že shozená kila už nenaberu.

Dobrý den, tímto bych chtěla pozdravit všechny ty, kteří se rozhodli navštívit Svět zdraví. Věřte tomu, že jste právě učinili jedno z ...

-12 kg
Poradna
Svět zdraví Trutnov

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

483 599
zhubnutých kilogramů
92
poraden
200
specialistů