Hana Bisová

Cítím se opravdu lépe než před rokem.

před

po

Cítím se opravdu lépe než před rokem.

Svět zdraví - cítím se lépe

Jednoho srpnového rána po kouknutí do zrcadla jsem si řekla, že bych se sebou měla něco dělat, abych se cítila lépe a vypadala trochu jinak než doposud. Do října jsem zhubla 10 kg (v tuto dobu jsem hubla sama).

Z kraje to bylo velmi těžké

Od známé jsem dostala kontakt do Světa zdraví, kam také chodí na konzultace. Objednala jsem se a byla jsem mile překvapena z mé specialistky - vůbec mi nevyčítala, že mám velkou nadváhu. Vyplnily jsme dotazník mých neřestí a z výsledků krve mi začala sestavovat seznam potravin, které mi vyhovují ke konzumaci, ale i potraviny, které mi vůbec nevyhovují. Vysvětlila mi, jak a hlavně pravidelně jíst. Z kraje to bylo velmi těžké, nebyla jsem zvyklá jíst pravidelně. Po nějaké době jsem si přece zvykla.

Za 1 rok jsem zhubla celkem 28,2 kg (18,2 kg po docházení do Světa zdraví, z toho 11,7 kg tuku. V pase o 9 cm méně a přes boky 14 cm). Cítím se opravdu lépe než před rokem.

Tímto bych chtěla poděkovat celému týmu Světa zdraví.

Tabulka výsledků

Hana Bisová

Věk: 51
Výška: 167 cm
-18.2 kg
12 měsíců
před po
Hmotnost 109.9 kg 91.7 kg
Obvod pasu 108 cm 99 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Mária Wojnarová-Bajgarová

UŽ VÍM ŽE TABLETY NA HUBNUTÍ NEFUNGUJÍ

Než jsem poznala Svět zdraví, zkoušela různé formy diet. Kupovala jsem drahé tablety na hubnutí, chodila cvičit, ale vždy se dostavil Jojo...

-5 kg
Poradna
Svět zdraví Karviná

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

502 091
zhubnutých kilogramů
92
poraden
203
specialistů