Vendula Psotová

Cítím se teď lépe a mám víc energie

před

po

Cítím se teď lépe a mám víc energie

Přišla jsem do Světa Zdraví, protože jsem nemohla zhubnout a necítila jsem se dobře. Váha už se začala projevovat i po stránce nižšího sebevědomí. Po dohodě se specialistkou – paní Lenkou Smatanovou – jsem vstoupila do programu, který sestavila přímo pro mne tak, aby mi jeho délka i náplň vyhovovaly. Na každém sezení jsem získala nové informace a dostala nové úkoly, které jsem dodržovala a kila šla krásně dolů.

Nemám vůbec hlad

Cítím se teď lépe a mám víc energie. Původně jsem se snažila jeden den v týdnu vůbec nejíst a ostatní dny jsem jedla málo. Stačilo pak se trochu víc najíst a váha šla až nepřiměřeně nahoru. Teď jím pravidelně, chutná mi a hubnu. A hlavně nemám vůbec hlad. Nemám pocit nedostatku a krásně hubnu z tuků, přibylo mi svalů a cítím se celkově lépe.

Velké poděkování

Určitě bych chtěla poděkovat paní Lence Smatanové a celému týmu Světa Zdraví za vstřícnost a dobré vysvětlení toho, jak vše funguje, protože díky tomu už budu vždycky vědět, jak se správně stravovat.

 

Psotová Vendula

Tabulka výsledků

Vendula Psotová

Věk: 56
Výška: 167 cm
-3.0 kg
3 měsíců
před po
Hmotnost 65.1 kg 62.1 kg
Obvod pasu 80 cm 82 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Božena Sosnarová

Mám o 17 kg méně a 19 cm úbytek v pase.

Dobrý den jmenuji se Božena Sosnarová a je mi 68 let. Celý život bojuji s obezitou a zdravotními problémy. Strašně ráda jsem jedla tučná a...

-17 kg
Poradna
Svět zdraví Hradec Králové

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

519 587
zhubnutých kilogramů
93
poraden
200
specialistů