Vendula Psotová

Cítím se teď lépe a mám víc energie

před

po

Cítím se teď lépe a mám víc energie

Přišla jsem do Světa Zdraví, protože jsem nemohla zhubnout a necítila jsem se dobře. Váha už se začala projevovat i po stránce nižšího sebevědomí. Po dohodě se specialistkou – paní Lenkou Smatanovou – jsem vstoupila do programu, který sestavila přímo pro mne tak, aby mi jeho délka i náplň vyhovovaly. Na každém sezení jsem získala nové informace a dostala nové úkoly, které jsem dodržovala a kila šla krásně dolů.

Nemám vůbec hlad

Cítím se teď lépe a mám víc energie. Původně jsem se snažila jeden den v týdnu vůbec nejíst a ostatní dny jsem jedla málo. Stačilo pak se trochu víc najíst a váha šla až nepřiměřeně nahoru. Teď jím pravidelně, chutná mi a hubnu. A hlavně nemám vůbec hlad. Nemám pocit nedostatku a krásně hubnu z tuků, přibylo mi svalů a cítím se celkově lépe.

Velké poděkování

Určitě bych chtěla poděkovat paní Lence Smatanové a celému týmu Světa Zdraví za vstřícnost a dobré vysvětlení toho, jak vše funguje, protože díky tomu už budu vždycky vědět, jak se správně stravovat.

 

Psotová Vendula

Vendula Psotová

Věk: 56
Výška: 167 cm
-3.0 kg
3 měsíců
před po
Hmotnost 65.1 kg 62.1 kg
Obvod pasu 80 cm 82 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Marek Kožusznik

Všechny kalhoty mám nyní velké.

Vážil jsem 70 kg a jelikož jsem sportovně založen, cítil jsem, že pár kilo by to chtělo shodit, abych se cítil lépe. Rozhodl jsem se upravit váhu...

-4 kg
Poradna
SUNKINS a.s. Karviná

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

533 854
zhubnutých kilogramů
91
poraden
190
specialistů