Petra Kozáková

Cítit se lépe............

před

po

Cítit se lépe............

 

Nikdy jsem nebyla žádný hubeňour, ale když se ručička na váze vyšplhala na 90 kg, rozhodla jsem se s tím něco udělat. Na internetu jsem narazila na příběhy ze Světa zdraví a docela mě zaujaly.

 

Objednala jsem se na konzultaci, kde váha ukázala 89,1 kg. Než byly všechny výsledky a připravený jídelníček, odjela jsem na dovolenou, z které jsem se vrátila zase o 2,5 kg těžší. To jsem již měla 91,7 kg. A tak jsem začala bojovat.

 

Ze začátku to nebylo jednoduché - nové stravovací návyky a pravidelný pohyb. Během mého programu se mi změnila poradkyně, ale jako by se nic nestalo – obě dvě jsou profesionálky s lidským přístupem a hlavně své práci rozumí. I když bojuji se svou vůlí, tak jsem za rok zhubla více než 8,8 kg. Myslím si, že jsem se hodně naučila ohledně výživy a naučila se i více myslet na sebe.

 

em, kteří chtějí udělat něco pro sebe a cítit se lépe, Svět zdraví vřele doporučuji.

 

V Jičíně, 29.10.2019

 

Petra Kozáková

Věk: 42
Výška: 168 cm
-6.2 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 89.1 kg 82.9 kg
Obvod pasu 94 cm 90 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Josef Pěč

Svůj cíl jsem splnil.

Moje postřehy ze Světa zdraví. Dochází ke snižování váhy Jsem poněkud starší ročník (1935), letos mi tedy bude 83 let a na stará kolena jsem...

-10 kg
Poradna
Svět zdraví Ústí nad Labem

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

537 575
zhubnutých kilogramů
90
poraden
86
specialistů