Vlasta K.

Co můžeme ve svém životě změnit k lepšímu, změňme

před

po

Co můžeme ve svém životě změnit k lepšímu, změňme

Stárnu. Táhne mi na šedesát. Smiřuji se postupně s časem, různými ztrátami, které život přináší, úbytkem sil, abych znovu nalézala svou vnitřní vyrovnanost. Vždyť věřím, že život je dar, který jsme dostali, abychom jím obohatili druhé a našli své místo zde na zemi. Začíná se mi měnit postava. Už nejsem ta hubeňoučká holčička, štíhlá paní, začínám vypadat jako člověk, pro kterého je středem života břicho. Nelíbí se mi mé rostoucí, zvětšující se bříško, omezuje mě v pohybu. Cítím se unavenější. Co mohu chtít ve svém věku. Pořád jsem na tom lépe, než mnozí jiní.

Doporučená strava mi chutná

Lékař mi po preventivní prohlídce doporučuje kvůli zvýšené hladině cukru omezit sladkosti, zlepšit životosprávu. Na nettu vidím upoutávku na Svět zdraví. Váhám. Díky svému mužovi se přihlašuji. A nelituji. Byl to dobrý krok svěřit se odborníkovi. Poznat chyby ve stravování, zjistit jídelníček "na míru". Doporučená strava mi chutná. I když z více důvodů ji nedodržuji na 100%, jen asi na 70%, je výsledek uspokojující. Více než vzhled je pro mne důležité zdraví. A já se po půlroce cítím zdravější, energičtější a menší bříško beru jako "bonus".

"Zdravý život" je jednou z cest

Nemusíme se vymlouvat na věk, na hormony. Ano, celý život se musíme s něčím smiřovat, ale nemusíme se až tolik odevzdávat času. Co můžeme ve svém životě změnit k lepšímu, změňme. "Zdravý život" je jednou z cest. Díky!

Vlasta K.

Tabulka výsledků

Vlasta K.

Věk: 59
Výška: 174 cm
-9.1 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 75.8 kg 66.7 kg
Obvod pasu 92 cm 82 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Kateřina Chizecová

Do Světa zdraví jsem šla nejprve ze zvědavosti.

Do Světa zdraví ze zvědavosti. Do Světa zdraví jsem šla ze zvědavosti, viděla jsem obrovské výsledky u své kamarádky, která Svět zdraví...

-11 kg
Poradna
Svět zdraví Havlíčkův Brod

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

519 587
zhubnutých kilogramů
93
poraden
200
specialistů