Jitka Vlčková

Dá se hubnout i v 60 letech, jen na to nesmíte být sami

před

po

Dá se hubnout i v 60 letech, jen na to nesmíte být sami

Jmenuji se Jitka a je mi …? Ne, začnu jinak. V létě 2016 jsem se vrátila z dovolené v Chorvatsku, kam jezdím každý rok, protože mám lupénku a můj manžel, který si jako obvykle prohlížel fotky, suše poznamenal "to jsem nevěděl, že v Chorvatsku jsou vorvani". Koukám na něj, co to říká, podívám se mu přes rameno a na fotce jsem já ležící u břehu v moři. V tu chvíli jsem nevěděla jak mám zareagovat. Přešla jsem to mlčením, ale v duchu jsem si říkala "počkej dědku, já ti dám vorvaně, příští rok budeš říkat co je v té vodě za mořskou pannu". Sedla jsem k počítači a začala hledat, co vyzkouším za dietu, abych zhubla. V minulosti jsem toho už vyzkoušela mnoho, od zelené kávy až po Goji. Nikdy nic nefungovalo, spíše mi to podpořilo chuť k jídlu. Jak tak čtu různá doporučení vyskočí na mě upoutávka na akci ve Světě zdraví. Neváhám a hned se objednávám. Přijela jsem na místo, ještě ne stále na 100 % rozhodnutá, a byla jsem  překvapená milou a klidnou atmosférou. Cítila jsem se tam opravdu skvěle. Po převážení se mě ujala na popovídání slečna Kamila. Vysvětlila mi, co mi všechno naměřili a zeptala se mě kolik bych chtěla zhubnou. Řekla jsem asi tak 10 kg. To dáme dolů úplně snadno za 6 měsíců, byla odpověď. Tak jo. Jdu do toho. Princip spočívá v tom, že vám odeberou  krev a podle výsledků vám vytvoří obsáhlý, jak já říkám itinerář. Je to spousta informací o potravinách, které vaše tělo dobře zpracovává a které ne. Vzpomněla jsem si, že i můj kožní lékař mi doporučoval změnu stravy. Tak jsem začala s váhou 102 kg dodržovat vše, co mi bylo doporučeno. Je to bezva, žádné hladovění, jím 5krát denně. Vytvořila jsem si spoustu nových kombinací jídel, která mi chutnají. Musela jsem samozřejmě zapomenout na spoustu oblíbených potravin, ale nahradila jsem je a není to vůbec špatné. Ze začátku jsem nakupovala v obchůdcích se zdravou výživou,  po čase jsem zjistila že se dá nakupovat i v obchodních řetězcích, stačí jen číst etikety.

 

Za 5 měsíců jsem úplně snadno zhubla 15 kg.

 

Lupénka je sice stále stejná, ale já se cítím taková vnitřně lehká, nenafouklá a veselá. Dámy a pánové hubnout se dá i v 60 letech. Nesmíte na to být ale sami. Potřebujete mít někoho, kdo vám poradí, pochválí vás, ale i pokárá a to je to nejdůležitější. To všechno mi bylo poskytnuto ve Světě zdraví a já jsem tomuto institutu a hlavně slečně Kamile velice vděčná, že tu jsou. Nevěříte? Zkuste to. Dejte si ale pozor, komu se svěřujete do péče. Já jsem už jednou byla u výživového poradce, který mě také zvážil a pak na mě vytasil papír na kterém byly moje výsledky vážení a začal mi hustit do hlavy takové negativní zprávy o mém stavu těla, až jsem si myslela že mám před sebou týden života. Když mě hezky zpracoval, začal vysvětlovat, co bych měla dělat, aby se můj organizmus vyléčil. A co myslíte,  že mi nabídl, ne nějakou změnu jídelníčku, ale řadu doplňků stravy, kterou jsem si měla koupit, abych zhubla. Hlavně, že měl na zdi plakát o zdravých potravinách. Pokrytec. Raději jsem poděkovala a odešla.

Tak přátelé hubnutí, držím vám všem palce, abyste si dobře vybrali, komu se svěříte do péče a začali bojovat s nadváhou. Já jsem to štěstí měla.

Děkuji Kamilo.

Tabulka výsledků

Jitka Vlčková

Věk: 62
Výška: 174 cm
-11.4 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 98.2 kg 86.8 kg
Obvod pasu 102 cm 96 cm

Další příběh

před

po

Martina Sedláčková

Šaty dělají člověka

S váhou jsem bojovala celý život.  Pohledu do zrcadla jsem se vyhýbala a nákup oblečení se stal noční můrou.  Tak jsem si řekla, že...

-17 kg
Poradna
Svět zdraví Zlín

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

512 831
zhubnutých kilogramů
92
poraden
201
specialistů