Daniela Černá

Daniela na Karlově náměstí sundala krásných 14 kg!

před

po

Daniela na Karlově náměstí sundala krásných 14 kg!

Jelikož máme obezitu v rodině, nikdy jsem svá kila neřešila a užívala jsem si jídelních radovánek, až jsem se projedla na úžasných 90kg. Když jsem slavila své 27. narozeniny,  chtěla jsem ve svém životě udělat radikální změnu. Po doporučení své kamarádky, která díky odborníkům ze Světa zdraví zhubla hezkých 12kg jsem odhodila stud a kontaktovala pražskou pobočku na Karlově náměstí.

SVĚT ZDRAVÍ jsem navštívila v roce 2012 na začátku léta. Na prvním vyšetření jsem se zvážila na „chytré váze", která ukazovala neuvěřitelných 90kg, věk 46 let, v těle samý tuk, žádná svalovina. Byla jsem v šoku a styděla jsem se za sebe, jak se svým tělem špatně zacházím.

Při první schůzce se svým výživovým poradcem jsem byla trošku stydlivá. Člověk se musí svěřit se svými problémy člověku, kterého nikdy neviděl a musí věřit, že právě on mu pomůže zhubnout. Můj výživový poradce pan Ondřej Širl je naprosto úžasný. Vypracoval mi jídelníček, zahltil mě cennými informacemi a radami, které jsem pečlivě nosila v hlavě a celou dobu hubnutí jsem jídelníček pečlivě dodržovala. Ze začátku jsem moc nevěřila, že bych dokázala i já zhubnout, ale jídelníček       a všechny doporučené rady jsem dodržovala. Byla to pro mě velká změna a první týden jsem nedělala nic jiného, než jen studovala materiály ze Světa zdraví a vše si pečlivě zapisovala.

Když jsem po 14 dnech přišla na první kontrolu, byla jsem celá nedočkavá a snad poprvé v životě jsem se těšila na váhu. A opravdu jsem zhubla. Každá další kontrola ukazovala menší a menší váhu a vždy lepší výsledky. Hned se mi zvýšilo sebevědomí a chuť do dalšího hubnutí.

Hubnoucí program mám na půl roku moje váha ukazuje 76kg, věk mám na 35 let, tuk se snížil a sval v těle se zvýšil.  Není lepší motivace, než uznání a obdiv mých kolegů v práci.

I přesto, že mi pomalu končí program ve Světě zdraví,  budu pokračovat i nadále. Je to příjemná změna, že si věřím,         že se k omáčkám, knedlíkům nebo k dalším nezdravým věcem už nevrátím :-)

Svět zdraví mi pomohl a naučil mě, jak se správně stravovat a díky zkušeným poradcům jsem odbourala své mnohaleté zlozvyky.

Děkuji.

Daniela Černá

Tabulka výsledků

Daniela Černá

Věk: 34
Výška: 165 cm
-13.4 kg
před po
Hmotnost 89.1 kg 75.7 kg

Další příběh

před

po

Petr Galia

Přestože jsem aktivní cyklista, 6 kg jsem zhubnul až s kvalitním jídelníčkem.

Chtěl jsem zjistit, jak se dobře a kvalitně stravovat. Vzhledem k tomu, že mám docela náročnou práci na směny a věnuji se aktivně...

-6 kg
Poradna
Svět zdraví Karviná

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

523 375
zhubnutých kilogramů
93
poraden
198
specialistů