Miroslav Štorek

Děkuji Světu zdraví za pomoc, motivaci, přístup a vedení při mé redukci váhy.

před

po

Děkuji Světu zdraví za pomoc, motivaci, přístup a vedení při mé redukci váhy.

 

Dobrý den,

rád bych alespoň tímto krátkým dopisem poděkoval nutriční poradkyni  Pavlíně Cermanové z  liberecké pobočky Světa zdraví  za pomoc, motivaci, přístup a vedení při mé redukci hmotnosti.

Chtěl jsem napsat svůj příběh o setkání se Světem zdraví a hledal jsem inspiraci v příbězích jiných. Zjistil jsem, že naše osudy jsou v mnohém podobné. Prakticky každý z nás dojde k poznání, že není schopen, byť vybaven vůlí a odhodláním, odpomoci si sám od nadbytečných kilogramů. Někoho pečlivé hledání a jiného šťastná náhoda zavede do bílo-zelených prostor                    s usměvavými a příjemnými lidmi, nesoucích znak Světa zdraví.
Já hledal pečlivě a dlouho a před domluvenou první konzultací jsem byl dost nervózní. Díky mé poradkyni  Pavlíně Cermanové jsem ale brzy poznal, že nervozita není na místě. Na dalším sezení jsem obdržel vytištěné pokyny a rady jaké, kdy a jak upravované potraviny mám jíst. Pravdu řečeno, neměl jsem až tak velké problémy se přizpůsobit.

Jím teď kvalitnější potraviny než jsem jedl a našel jsem i spoustu surovin, ze kterých se dají uvařit velmi chutná a hlavně dietní jídla. Koupil jsem si krokoměr a začal jsem chodit více pěšky. Dříve jsem raději čtvrt hodiny čekal na autobus, než bych deset minut šel. Dnes chodím do práce i z práce, o sobotách a nedělích podnikáme dlouhé výlety do hor.


Když jsem se rozhodl začít se svou váhou něco dělat, měl jsem 122,5 kg. Dnes ráno jsem se vážil a na ukazateli se objevilo číslo 101,2.

Paní inženýrko Pavlíno Cermanová, děkuji Vám.
V hluboké úctě

 Štorek Miroslav

Tabulka výsledků

Miroslav Štorek

Věk: 55
Výška: 182 cm
-14.6 kg
před po
Hmotnost 121.6 kg 107 kg

Má specialistka


Další příběh

před

po

Josef Novotný

Věděl jsem, že se sebou musím něco dělat. Ale chybělo mi odhodlání

Do Světa zdraví mě i mojí ženu přivedla moje dcera. To, že mám problémy s váhou, jsem věděl už dřív – moje váha, vysoký krevní tlak a cholesterol...

-14 kg
Poradna
Svět zdraví Havlíčkův Brod

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

523 375
zhubnutých kilogramů
93
poraden
198
specialistů