Miroslav Štorek

Děkuji Světu zdraví za pomoc, motivaci, přístup a vedení při mé redukci váhy.

před

po

Děkuji Světu zdraví za pomoc, motivaci, přístup a vedení při mé redukci váhy.

 

Dobrý den,

rád bych alespoň tímto krátkým dopisem poděkoval nutriční poradkyni  Pavlíně Cermanové z  liberecké pobočky Světa zdraví  za pomoc, motivaci, přístup a vedení při mé redukci hmotnosti.

Chtěl jsem napsat svůj příběh o setkání se Světem zdraví a hledal jsem inspiraci v příbězích jiných. Zjistil jsem, že naše osudy jsou v mnohém podobné. Prakticky každý z nás dojde k poznání, že není schopen, byť vybaven vůlí a odhodláním, odpomoci si sám od nadbytečných kilogramů. Někoho pečlivé hledání a jiného šťastná náhoda zavede do bílo-zelených prostor                    s usměvavými a příjemnými lidmi, nesoucích znak Světa zdraví.
Já hledal pečlivě a dlouho a před domluvenou první konzultací jsem byl dost nervózní. Díky mé poradkyni  Pavlíně Cermanové jsem ale brzy poznal, že nervozita není na místě. Na dalším sezení jsem obdržel vytištěné pokyny a rady jaké, kdy a jak upravované potraviny mám jíst. Pravdu řečeno, neměl jsem až tak velké problémy se přizpůsobit.

Jím teď kvalitnější potraviny než jsem jedl a našel jsem i spoustu surovin, ze kterých se dají uvařit velmi chutná a hlavně dietní jídla. Koupil jsem si krokoměr a začal jsem chodit více pěšky. Dříve jsem raději čtvrt hodiny čekal na autobus, než bych deset minut šel. Dnes chodím do práce i z práce, o sobotách a nedělích podnikáme dlouhé výlety do hor.


Když jsem se rozhodl začít se svou váhou něco dělat, měl jsem 122,5 kg. Dnes ráno jsem se vážil a na ukazateli se objevilo číslo 101,2.

Paní inženýrko Pavlíno Cermanová, děkuji Vám.
V hluboké úctě

 Štorek Miroslav

Tabulka výsledků

Miroslav Štorek

Věk: 55
Výška: 182 cm
-14.6 kg
před po
Hmotnost 121.6 kg 107 kg

Má specialistkaDalší příběh

po

Milena Buriánková

Být baculkou bylo peklo i ráj.

Být baculkou bylo peklo i ráj.   Od vzniku problému do dnešního dne sehrálo hlavní úlohu 19 kilo sádla. Na trase závěrečné etapy mé snahy...

-3 kg
Poradna
Svět zdraví Liberec

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

502 099
zhubnutých kilogramů
92
poraden
203
specialistů