Petra Štěrbová

Díky Světu zdraví mám ze sebe velmi dobrý pocit

před

po

Díky Světu zdraví mám ze sebe velmi dobrý pocit

Sama bych nikdy nezačala. Do Světa zdraví jsem se dostala díky mé kamarádce, která už delší dobu poslouchala moje nářky nad tím, jak jsem nespokojená se svou postavou a se svým životním stylem. Proto mi jednoho dne oznámila, že mě přihlásila na konzultaci „někam, kde mě zdravému životnímu stylu naučí“.

Hned při první návštěvě pobočky v Hradci Králové jsem se díky vstřícnému přístupu Ing. Ireny Lukášové nahlásila do půlročního programu. Moje očekávání od následujících šesti měsíců byla velká. Věřila jsem, že přemůžu svou mizernou vůli a díky pravidelným kontrolám budu dbát na zdravé stravování podle jídelníčku, který mi byl vypracován na míru.

Zpočátku jsem režim dodržovala striktně, ale lidský přístup paní Lukášové mě naučil tomu, že striktně nemůže člověk dodržovat nic celý život. Proto jsem si dovolila některé hříchy ve stravování a i s nimi mi šla váha pomalu, ale jistě dolů, protože jsem jednoduše přemýšlela o tom, co a kdy jím. Okolí si postupně začalo všímat toho, že vypadám lépe a i já jsem se cítila velmi dobře. Jak po psychické, tak po fyzické stránce.

 

Během uplynulého půl roku jsem sice nedosáhla na výsledky, které jsem si stanovila, ale přesto jsem dnes přesvědčená o tom, že to, co mě ve Světě zdraví naučili, budu využívat po zbytek života.

 

Pochopila jsem, že hladověním ničeho nedocílím. Naučila jsem se pravidelnosti ve stravování, přemýšlím nad tím, co nakupuji, co jím a čím hřeším. Snažím se také více hýbat a méně lenošit.  

Pevně věřím, že moje vysněné výsledky přijdou brzy a že budou trvalé. Zatím si můžu říct, že díky Světu zdraví mám ze sebe velmi dobrý pocit. A mít dobrý pocit sama ze sebe je  někdy mnohonásobně lepší než výrazný úbytek na váze.

Tabulka výsledků

Petra Štěrbová

Věk: 30
Výška: 174 cm
6 měsíců
před po
Hmotnost 80.7 kg 76 kg
Obvod pasu 97 cm 94 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Helena Havelková

Nehladovím a hubnu. Léků a jo-jo efektu už se nebojím

S dietami jsem bojovala celý život. Každá mi, ale po krátkém čase přinesla jenom další kila navíc. V poslední době jsem se už bála dietu držet...

-19 kg
Poradna
Svět zdraví Praha 4 - Budějovická

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

512 831
zhubnutých kilogramů
92
poraden
201
specialistů