Pavlína Horká

Dnes už mám 10 kilo dole

před

po

Dnes už mám 10 kilo dole

Vždy jsem měla problém s udržením váhy. Vždycky bylo snazší pomalu přibírat než hubnout. Vždycky se našlo něco, proč pravidla porušit nebo se zase začít snažit. Po střední škole jsem začala mít zdravotní problémy a díky tomu, že jsem se nemohla moc pohybovat a měla jsem spoustu léků, tak jsem to vzdala úplně.

I když na internetu bylo vždycky plno nabídek, tak jsem už z praxe věděla, že to je lehká rada. Jíst pravidelně, nepřecpávat se a pohybovat se. Snažila jsem se to aplikovat, jenže ani to už mě nešlo, takže když jsem dostala nabídku ze Světa zdraví vyzkoušet si hubnutí pod dohledem, tak jsem do toho šla. Nejdřív jsem sice přemýšlela, jestli ano, protože to pro mě bylo finančně náročné, ale jsem ráda, že jsem to udělala.

Dnes už mám 10 kilo dole, netlačí mě žaludek, vím, že můžu jíst i něco jiného než pšeničné výrobky a dokonce jsem se naučila jíst některou vařenou zeleninu, kterou jsem dřív nedala do úst. Všechno ještě sice nejím, ale rozhodně mám lepší jídelníček a vím, že jenom méně jíst nemá cenu. Za tento úspěch bych chtěla poděkovat paní Ing. Lukášové ze Světa zdraví v Hradci Králové.

Tabulka výsledků

Pavlína Horká

Věk: 43
Výška: 174 cm
-10.5 kg
před po
Hmotnost 87.5 kg 77 kg
Obvod pasu 96 cm 88 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Jaroslava Šlégrová

NAVŠTIVTE „SVĚT ZDRAVÍ“, CHOLESTEROL SE VÁM SPRAVÍ…….

Zvýšený cholesterol se stává v dnešní době téměř pravidelným laboratorním nálezem. To je i můj problém. V srpnu 2014 byla hodnota...

-8 kg
Poradna
Svět zdraví Hradec Králové

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

519 587
zhubnutých kilogramů
93
poraden
200
specialistů