Šárka Lejsková

Do Světa zdraví jsem se dostala náhodou

Do Světa zdraví jsem se dostala náhodou

Můj příběh

 

Do Světa zdraví jsem se dostala v podstatě náhodou. Na facebooku jsem viděla reklamu na měření složení těla. Bylo zrovna po vánocích a já jsem opět jako každý rok nějaké to kilo nabrala.

Rozhodla jsem se, že tuto službu využiji. Při první návštěvě Světa zdraví jsem zjistila, že mám vysoký viscerální tuk, že můj věk dle zjištěných výsledků neodpovídá mému skutečnému věku a že mám v těle velké množství tuku.

Domluvila jsem se s panem Školoudíkem, že se přihlásím do ročního programu, protože jsem dospěla ke zjištění, že sama si se svou  nadváhou neporadím. Na první konzultaci jsem vážila cca 68 kilogramů a mým snem bylo dostat se pod 60 kg. Od Světa zdraví jsem očekávala, že mě naučí správně se stravovat, podpoří mě a poradí mi, když budu mít se stravováním nějaký problém a že konečně trvale zhubnu. Z počátku šlo shazování kilogramů rychle. Změnila jsem stravování a dodržovala 5 zdravých  jídel denně. V průběhu roku samozřejmě nastaly i situace, kdy se váha zastavila, nebo malinko poskočila nahoru, např. dovolené, další vánoce, oslavy. Je totiž snazší kilogramy shodit, než si váhu udržet. Nyní vážím 56-57 kilogramů.

Svůj cíl jsem tedy splnila. Do budoucna se budu snažit postavu více zpevnit a možná ještě 2 kg shodit. Se snížením hmotnosti mi pomohly i potravinové doplňky od značky Sunkins. Např. spalovač tuků, který si beru před cvičením, na kterém pak mám více energie.

 

Šárka Lejsková, 40 let,  České Budějovice

Šárka Lejsková

Věk: 40
Výška: 160 cm
-11.3 kg
12 měsíců
před po
Hmotnost 68.8 kg 57.5 kg
Obvod pasu 88 cm 80 cm

Můj specialista


Další příběh

před

po

Marie Cieslarová

Shodila jsem 8 kilo a zbavila se brnění v nohách

Důvodem byly zdravotní problémy Do Světa zdraví jsem přišla hlavně kvůli svému zdravotnímu stavu. Necítíla jsem se dobře. Měla jsem...

-7 kg
Poradna
Svět zdraví Karviná

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

0
zhubnutých kilogramů
poraden
specialistů