Zdeňka Havlíčková

Do Světa zdraví mně přivedly mé vleklé potíže s průjmy

před

po

Do Světa zdraví mně přivedly mé vleklé potíže s průjmy

Měla jsem vleklé zažívací problémy. Trápili mně úporné průjmy. Bála jsem se už skoro cokoliv sníst. I cestování pro mně bylo noční můrou. Po návštěvě u praktického lékaře  jsem absolvovala mnoho vyšetření, včetně gastrologického. Vše s negativním výsledkem, včetně opakovaného kolonoskopického vyšetření.  Mně však bylo stále hůže a hůře a zhubla jsem z  původních 57 kg na 46 kg.Jedla jsem jen suchou rýži a zeleninu z vlastní zahrádky. Přežívala jsem jen pomocí velkých dávek Imodia za 1000kč měsíčně. Přemýšlela jsem co budu dál dělat. Kdo mi pomůže?Zkoušela jsem hledat na internetu a narazila na Svět zdraví.Nejprve jsem zkusila své problémy nastínit do telefonu. Zažila jsem velké překvapení. Setkala jsem se s velkou ochotou a vstřícností a byla mi doporučena osobní konzulatce s výživovou poradkyní. Absolvovala jsem diagnostické vyšetření a po té komplexní krevní biochemický odběr. Zjistila se dekompenzovaná štítná žláza!Kolik odběrů jsem absolvovala! I v nemocnici! A nikde se toto nezjistilo! Byla jsem svou výživovou poradkyní odeslána na endokrinologii. Zde mi byly nasazeny léky. Se svou poradkyní jsem spolupracovala 3 měsíce. Po tomto úvodním vyšetření mi byl sestven výživový plán na míru dle metabolické diagnostiky KNT. Poznala jsem, které potraviny mi vyhovují a které nedělají dobře. Řídím se tím dodnes! Konečně se cítím dobře a já se můžu normálně najíst!Jsem za to Světu zdraví v Děčíně velmi vděčná! Velké díky patří mé specialistce paní Alence Chudobové. Ještě jednou děkuji!

3 měsíců

Má specialistka


Další příběh

před

po

Oksana Ivaskiv

Sundala jsem 24 kg za půl roku. Boj s nadváhou vyhrávám.

P { margin-bottom: 0.21cm; }STRONG { font-weight: bo S nadváhou jsem začala bojovat už před pěti lety. Tenkrát jsem se přihlásila...

-23 kg
Poradna
SUNKINS a.s. Praha 4 - Budějovická

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

533 854
zhubnutých kilogramů
91
poraden
190
specialistů