Martina Hrubcová

Dokázala jsem zhubnout a přitom nehladovět a nemít chuť na sladké

před

po

Dokázala jsem zhubnout a přitom nehladovět a nemít chuť na sladké

Jak jsem se dostala do Světa zdraví? Jednou jsem projížděla internet a narazila jsem na inzerát, jak nejlépe zhubnout a přitom nehladovět a nemít chuť na sladké. Tak jsem se objednala na první schůzku, protože mne to opravdu zajímalo. 

Stále jsem tomu nemohla uvěřit

Po první schůzce jsem tomu stále moc nevěřila, ale začala jsem dodržovat jídelníček, který mi paní specialistka Simona Černá sestavila přímo na míru. A po krátké době jsem nemohla uvěřit svým očím, jak šla moje váha dobře dolů. Shodila jsem necelých 5 kg za půl roku a z velikosti 48 jsem přešla na velikost 44. 

Zlepšily se i mé zdravotní problémy

Doporučuji to vyzkoušet osobně každému, kdo má problémy se zdravím. Mně změna životního stylu pomohla od bolestí žaludku, pálení žáhy a celkově se cítím o mnoho lépe. Tímto bych chtěla poděkovat Světu zdraví za přístup a ochotu jejich zamněstnanců, hlavně paní Černé, která se o mě celou dobu hezky starala.
 

Martina Hrubcová

Věk: 44
Výška: 165 cm
-4.6 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 87.7 kg 83.1 kg
Obvod pasu 106 cm 97 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Věra Chmelová

Po 3 měsících jsem se zbavila 5 kg tuku, v pase mám o 10 cm méně a hlavně se mi snížil cholesterol, což považuji za důležitý zdravotní benefit.

S nadváhou jsem nikdy problém neměla, až poslední  3 roky jsem přibrala asi 5 kg a začal se mi usazovat tuk na břiše. V různých příspěvcích...

-5 kg
Poradna
Svět zdraví Svitavy

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

537 129
zhubnutých kilogramů
90
poraden
85
specialistů