Michal Homola

Dokud člověk nezmění špatné stravovací návyky, tak mu k trvalému zhubnutí nic nepomůže

před

po

Dokud člověk nezmění špatné stravovací návyky, tak mu k trvalému zhubnutí nic nepomůže

Jmenuji se Michal Homola, je mi 36 let a mám vysněných 78 kg.

Od mládí jsem trpěl nadváhou. Stravu jsem nikdy neřešil a jedl jsem s chutí vše, co se v dobách mého mládí jedlo. V patnácti mi na běžné prohlídce lékař zjistil vysoký krevní tlak. Na ten mi nasadil léky a doporučil mi samo sebou něco zhubnout. Jeho rady jsem vyslyšel a zhubl jsem. Nezměnil jsem však jídelníček. Jenom jsem jedl méně a nebo nějaká jídla vynechával. Tlak se mi nespravil, a tak jsem zklamaný po čase pozvolna přibral znovu.

Diety jsem v průběhu času vyzkoušel různé, ale vždy bez pozitivního a chtěného výsledku.

Jednou při brouzdání na internetu jsem narazil na reklamu na Svět zdraví. Řekl jsem si, proč to nevyzkoušet. V duchu jsem to bral jako další pokus v řadě, ale objednal jsem se na konzultaci zdarma na pobočku do Žďáru nad Sázavou.

Velice mile mě překvapil vstřícný přístup k mé osobě a profesionalita lidí na pobočce.

Slečna Janečková mi vše srozumitelně vysvětlila, jak se věci mají, a popsala mi, jak na to. Nabídla mi jejich program a dohled. Nadšený jasným plánem jsem neváhal a půlroční program s krevním rozborem, jídelníčkem a konzultacemi jsem si zaplatil.

Při krevních rozborech mi zjistili i zvýšenou hladinu cukru a tuku v krvi, takže podle mého jsem přišel do Světa zdraví právě v čas.

Díky jídelníčku a radám od slečny Janečkové se mi hubnutí dařilo. Ze začátku to bylo složitější, hlavně kvůli tomu, že člověk jede v zajetých myšlenkových pochodech a stravovacím stereotypu. Dokud tyto myšlenkové pochody nezmění, tak mu k trvalému zhubnutí nic nepomůže.

Nyní jsem zcela bez léků na vysoký krevní tlak, mám dost energie a i nálada se mi zlepšila.

Díky půlročnímu programu jsem se naučil, co, kdy a kolik můžu jíst a hlavně, jak jíst bez výčitek.

Děkuji tímto své výživové poradkyni slečně Janečkové za to, co mě naučila o stravování, a za zhubnutí 18 kg.

Michal Homola

Věk: 36
Výška: 178 cm
-18.2 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 96.9 kg 78.7 kg
Obvod pasu 104 cm 84 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Alena Langrová

Shodit skoro dvacet kilo, to už je pořádná úleva. Člověk zase může volně dýchat, záda a klouby vás přestanou bolet a neforemné pytle velikosti XXL můžete vyměnit za normální oblečení,“ říká Alena

Alenin manžel pracoval v potravinářském průmyslu a doma se v jednom kuse vyvářelo. Není divu, že kila utěšeně přibývala. Alena se...

-13 kg
Poradna
Svět zdraví Praha 5 - Anděl

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

0
zhubnutých kilogramů
poraden
specialistů