Jaroslava Míková

Doma jsem o hubnutí neřekla. Všimli si mé změny sami

před

po

Doma jsem o hubnutí neřekla. Všimli si mé změny sami

Na své kolegyni, která již navštěvovala Svět zdraví, jsem viděla, jak je spokojená a kolik má energie na rozdávání. Zatímco mě neustále bolely nohy a záda. Tak jsem si řekla, že to také zkusím a nechala si sestavit jidelníček na míru. Byla jsem přesvědčená, že když si dietní plán zaplatím, budu ho snáze a důsledněji dodržovat. Snažila jsem se už hubnout mockrát sama, ale bez větších výsledků. Proto jsem se svěřila do rukou odborníků.

Výsledky na první návštěvě byly šokem

Po první návštěvě jsem byla v šoku. Je mi 48 let, ale metabolický věk mi vyšel 63 let. Musela jsem tedy od základu změnit své stravovací návyky. Nebyla jsem zvyklá snídat. V deset dopoledne jsem zhltla krajíc chleba se sýrem, v poledne polévku a nacpala jsem se až večer. To se vše změnilo. Paní specialistka Simona Černá mi sestavila vyvážený jídelníček, který obsahoval bílkoviny, sacharidy, tuky, zeleninu a ovoce ve správném poměru a já se naučila jíst pravidelně.

Manžel si dělal legraci

Doma jsem o novém způsobu stravování nic neřekla a manžel si ze mě dělala legraci, že za chvíli neprojdu dveřmi, když budu pořád něco jíst. Za prvních 14 dní jsem měla dole 5 kilo a okolí si toho začalo všímat. Dnes se zdravým způsobem stravuje i můj manžel a do jídelníčku jsme zařadili i ryby, které jsme dříve nejedli.

Za 6 měsíců jsem zhubla 23 kg

Nyní po 6 měsících mám dole 23 kg, v pase mi ubylo 23 cm a přes boky 15 cm. Cítím se mnohem lépe, nohy a záda už mě nebolí, jsem spokojenější a připadám si i hezčí. Kompletně jsem vyměnila celý šatník, z čehož mám velkou radost. Chtěla bych tímto poděkovat paní specialistce Simoně Černé za péči. 

V novém životním stylu budu pokračovat i nadále.

Jaroslava Míková

Věk: 50
Výška: 162 cm
-22.9 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 84.2 kg 61.3 kg
Obvod pasu 105 cm 82 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Veronika Raubicová

Veronika zhubla přes 10 kg

Docházím do Světa zdraví 4 měsíce a jsme velmi spokojená. Naučila jsem se jíst pravidelně, nemám hlad a cítím se lépe. Protože hraji amatérsky...

-11 kg
Poradna
Svět zdraví Praha 2 - Karlovo náměstí

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

537 129
zhubnutých kilogramů
90
poraden
85
specialistů