Lukáš Červenka

Dopad nadváhy na naše zdraví

před

po

Dopad nadváhy na naše zdraví

Do Světa zdraví jsem se rozhodl nastoupit kvůli narůstajícím problémům s nadváhou a protože jsem se chtěl opět vrátit ke sportu. Jistě chápete, že každé kilo navíc sportování znesnadňuje. Ve třiceti, při výšce 170 cm, mít ručičku na váze přes devadesát kilo, to už je alarmující. Nehledě na dopady nadváhy na zdraví.

V prvopočátku jsme si stanovili cíl a já se s chutí vrhl do boje s kilogramy. Ano, myslel jsem si, že to půjde hladce, ale není to tak. Nejdříve si musíte zvyknout na změnu jídelníčku. Začít jíst pravidelně je základ. A to chce svůj čas.

Výsledky přišly. Kila šla dolů.

Ale přišly i komplikace. Množství práce a následné cestování, přizpůsobení se jinému režimu, na hubnutí nepřidá. Nakonec opětovné zranění kolene, které zastavilo moji sportovní přípravu a bohužel i hubnutí. Váha teď jde dolů ne po kilech, ale po gramech. Ale i to je úspěch. Protože jde dolů, nezvedá se.

Svět zdraví a přímo paní Ing. Bajgarová mě naučili, jak dát tělu to, co doopravdy potřebuje a nepřecpávat ho. Radovat se i z malých úspěchů. K k neúspěchům se stavět čelem a díky nezdolnému optimismu věřit, že ke zdárnému cíli dojdu.

A já slibuji, že i když jsem si tu trať prodloužil, dojdu.

P.S. Snažit se hubnout, můžete neustále, ale když nevíte jak, nikdy to nepřinese kýžený efekt. Ve Světě zdraví vám poradí. Nebuďte líní, zvedněte zadky a začněte bojovat. Žijeme jen jednou Tak proč být pořád tlustý.

Lukáš Červenka

Věk: 36
Výška: 170 cm
-2.3 kg
před po
Hmotnost 91.9 kg 89.6 kg

Má specialistka


Další příběh

před

po

Lenka Peřinová

Moje lékařka nevěřila, že to zvládnu. Přesto jsem to nevzdala

Loni v létě se mi dostalo velké cti. Dostala jsem roli ve filmu Jana Svěráka "Po strništi bos". Role se jmenovala Otylá paní. To dá rozum, že jsem...

-10 kg
Poradna
Svět zdraví Hradec Králové

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

526 212
zhubnutých kilogramů
91
poraden
194
specialistů