Dana Uhrová

Doporučuji každému, kdo si chce zlepšit své zdraví

před

po

Doporučuji každému, kdo si chce zlepšit své zdraví

 

Co mě vedlo k tomu, abych navštívila Svět zdraví

Již delší dobu jsem věděla, že musím se sebou něco udělat. Měla jsem ve svých 62 letech už 93 kg při výšce 165 cm, cítila jsem se tlustá, těžkopádná, unavená, ale zvláště můj pohled na sebe v zrcadle mě donutil dále neváhat a učinit konečně rázné kroky ke zlepšení své kondice.

Sedla jsem k internetu a hledala nabídky , které by mi pomohly snížit váhu a zlepšit kondici. Vybrala jsem si Svět zdraví          a zakrátko jsem poznala, že jsem si vybrala správně. Od března jsem pod kontrolou tamních specialistů. Nejdříve mi byla provedena podle složení mé krve vstupní diagnostika. Podle výsledků vyšetření mi byl doporučen osobní jídelníček na základě komplexní nutriční typologie. Každý týden navštěvuji svou specialistku, která mi po zvážení  poradí další správný postup.

Už po 2 měsících jsem zhubla 5 kg, svalová hmota mi nabývá, tuky pomalu mizí. Jsem opravdu nadšená ze svých výsledků a cítím se podstatně lépe. Mé předevzetí, že zhubnu 10 kg, se určitě za pár měsíců vyplní.

A to díky odborníkům Světa zdraví. Doporučuji všem, kteří mají zájem zlepšit si své zdraví.

 

 Uhrová Dana

Dana Uhrová

Věk: 69
Výška: 165 cm
0.0 kg
před po
Hmotnost 90.4 kg 90.4 kg

Další příběh

před

po

Petra Nedvědová

JAK JSEM ŘEKLA DOST! ... A ZHUBLA JSEM

  Lidé mají mnoho důvodů, které je vedou k tomu, aby se pokusili zhubnout. Někomu vadí, že mu jeho partner přestal říkat, že mu to...

-12 kg
Poradna
Svět zdraví Děčín

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

0
zhubnutých kilogramů
poraden
specialistů