Jaromír Netolický

Dosáhl jsem krásných výsledků, za které moc děkuji

před

po

Dosáhl jsem krásných výsledků, za které moc děkuji

Pro návštěvu Světa zdraví jsem se rozhodl při jednom pohledu do zrcadla. Při tomto pohledu jsem si řekl, že se svou postavou musím něco začít dělat.

Na internetu mě nejvíce zaujal Svět zdraví v Táboře. Po první návštěvě a následných odběrech krve mi bylo sděleno, že výsledky nejsou úplně v pořádku.

 

Dostal jsem osobní výživový plán

 

Po tomto zjištění jsem se rozhodl, že s tím opravdu musím něco urychleně začít dělat. Ve Světě zdraví se mě ujala specialistka Bc. Jana Metelcová, která mi vyhotovila můj osobní výživový plán.

 

Krásné výsledky za které děkuji

 

Při dodržování tohoto plánu se mi podařilo dostat dolů za 5 měsíců 20 kg a neuvěřitelných 20 cm v pase. Za tyto výsledky bych chtěl velice poděkovat specialistce Bc. Janě Metelcové ze Světa zdraví v Táboře. V tuto chvíli se cítím báječně a všem návštevu Světa zdraví doporučuji.

 

S pozdravem Jaromír Netolický

Jaromír Netolický

Věk: 56
Výška: 170 cm
-20.5 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 107 kg 86.5 kg
Obvod pasu 121 cm 101 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Radomír Valert

Za půl roku se ze mě stal úplně jiný člověk

Prakticky celý život jsem bojoval s nadváhou, a to i přesto, že jsem odjakživa sportoval. Zaručených diet z časopisů, od známých nebo z...

-16 kg
Poradna
Svět zdraví České Budějovice

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

533 086
zhubnutých kilogramů
91
poraden
190
specialistů