Gabriela Grunclová

Držím se stále dál a hlad??? Opravdu nevím, co to je.

před

po

Držím se stále dál a hlad??? Opravdu nevím, co to je.

Hned v polovině ledna 2019 jsem si uvědomila, že opravdu vypadám hrozně, že se nevejdu do žádného oblečení a že jsem takhle tlustá snad ještě nebyla. Moc dobře jsem si uvědomovala, že si sama nepomůžu, protože jsem opravdu jedla minimálně, že musím požádat o radu odborníky. Na internetu jsem si přečetla něco o metabolické diagnostice a dost mě to zaujalo. Tak jsem se rozhodla navštívit „Svět zdraví“ – společnost, u které jsem věděla, že metabolickou diagnostiku provádí a podle ní pak specialisté na výživu sestavují jídelníček, jak se říká, na tělo.

Na začátku podrobný "výslech"

Telefonicky jsem se objednala a ve sjednaný termín jsem dorazila na první schůzku. Ujala se mě velice krásná a milá slečna Jana a hned mě „hnala“ na speciální váhu, aby hned od začátku věděla, jak na mě. Než jí vyjely výsledky, podrobila mě podrobnému „výslechu“. Ptala se mě prakticky na všechno. Jak žiju, co mám ráda, co ráda dělám, co nesnáším, co jím, co nejím, co piju, zda jsem na něco alergická…atd. Bylo toho opravdu hodně. Řekla jsem vše naprosto upřímně, jinak bych přece byla sama proti sobě. Jediné, co nástup mojí diety urychlilo, bylo to, že jsem byla čerstvě po kompletním zdravotním vyšetření, takže nebylo nutné ho absolvovat znovu.

Byla jsem stále ujišťována, že to spolu zvládneme

Když měla slečna Jana na stole moje výsledky a oznámila mi, že vážím 80 kg, dala jsem se na férovku do pláče. Tolik jsme vážila, když jsem šla rodit. Opravdu jsem byla zoufalá. Slečna Jana mě ale neustále uklidňovala, že to spolu prostě zvládneme. Navrhla mi program a cíl byl zhubnout cca 10 – 12 kg. Ihned jsem souhlasila. Na další schůzce už jsem měla připravený jídelníček a od 1.2.2019 jsem začala měnit svůj život. Na každé další schůzce šla kila pěkně dolů. Je pravda, že ze začátku jsem měla hlad, ale věděla jsem, že dělám dobře, protože vím, co chci a tvrdě jsem si za tím šla! Po cca 4 týdnech byla jídla na jídelníčku už krásně pestrá a mě začínalo být dobře. A hlavně jsem viděla výsledky.

Od základu jsem změnila své stravování

Nebudu to natahovat. Krásných 12 kg jsem zhubla už do začátku června. Držím se stále dál a hlad??? Opravdu nevím, co to je. Od základu jsem změnila své stravování, vymýšlím si své recepty, jím zdravě a hlavně LC. Joooo a jestli hřeším???? No jasně, že ano. V létě to ani jinak nejde. Ale opatrně, nic se nemá přehánět. A fakt jen velmi zřídka…..

DĚKUJI VÁM, SLEČNO JANO METELCOVÁ, DĚKUJI „SVĚTU ZDRAVÍ TÁBOR“!!!


 

Gabriela Grunclová

Věk: 44
Výška: 172 cm
-6.8 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 76.1 kg 69.3 kg

Má specialistka


Další příběh

před

po

Blanka Čáslavská

,,Dala jsem si poslední šanci a ta byla úspěšná. "

Jmenuji se Blanka. Mám čtyři děti a po čtvrtém těhotenství jsem pěkně přibrala. Vyzkoušela jsem pak různé diety, ale s nevalným výsledkem. To, co...

-18 kg
Poradna
Svět zdraví Klatovy

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

533 086
zhubnutých kilogramů
91
poraden
190
specialistů